עבודת אבטחה בחו”ל

בכל העולם מכירים בישראלים כמומחי אבטחה וככאלו שעברו הכשרה צבאית ולרוב גם פעילות מבצעית ענפה, מצב זה מציב אותנו בעדיפות בעבודות אבטחה שונות ברחבי העולם, בין עם עבודות אלו יהיו אבטחה של אנשי עסקים אמידים, אבטחה של מוסדות יהודיים, אומנים מצליחים או עסקים בעלי פוטנציאל לפריצה וונדליזם.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות עבודת אבטחה בחו”ל כגון: למה דווקא אבטחה בחו”ל, אילו עבודות אבטחה קיימות לישראלים בחו”ל וכ”ו… בנוסף לכך תוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה באבטחה שווה על פי כישוריכם ועברכם הצבאי, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה באבטחה?

  ישראלים רבים אשר מסיימים את שירותם הצבאי מחפשים אחר עבודה בחו”ל שתאפשר להם שינוי אווירה בסביבה שונה ולא שגרתית, עשיית כסף ובילויים, רוב הצעירים הללו יפנו למשרות מכירה כגון: מכירה בעגלות ומכירת ציורי שמן מדלת לדלת אך עבודת המכירות לא מתאימה לכל אחד והיא מבוססת בעיקר על עמלות, כך שבמידה ולא הצלחתם סביר להניח שבמקום לעשות כסף אתם תבזבזו ותיכנסו למינוסים מיותרים ולכן רבים מוותרים מראש על הרפתקה זו ופונים אל עבר עבודה שהם יודעים כי יוכלו לבצע בצורה טובה ולעשות בכל חודש סכום כסף ידוע מראש ללא כל הפתעות לא נעימות.

  אנו הישראלים ידועים בכל העולם בהכשרה הצבאית שלנו ובניסיון המבצעי שרובנו חווינו על בשרנו במהלך השירות, לכן עדיפות במשרות אבטחה תינתן בדרך כלל לישראלים שמחפשים אחר עבודת אבטחה בחו”ל.

  מהן משרות האבטחה ומי הם המעסיקים?

  ובכן קיימות משרות שונות ומגוונות לאבטחה בחו”ל כגון: אבטחה צמודה על אנשי עסקים, אבטחת ספינות נופש, אבטחת ספינות סחר, אבטחת מוסדות יהודיים ואבטחת מפעלים מועדים לפורענות (לדוגמא מפעלים באפריקה שם קיים סיכון לחטיפות עובדים תמורת כופר) לרוב המעסיקים יהיו בעלי חברות אבטחה יהודיים.

  עבודת האבטחה לא תמיד תכלול נשק (תלוי בחוקי המדינה ובסוג העבודה) ובמידה וכן יוקדמו לכך אישורים רבים ולרוב יהיה קשה מאד להשיג עבודה זו לישראלים.

  רוצים לעבוד באבטחה בחו”ל? השאירו פרטיכם ונציגינו יפנו אליכם בהקדם האפשרי במטרה לנסות ולעזור לכם למצוא את יעדכם באמצעות קשרינו הרבים עם חברות השמה במתעסקות בתחומים אלו בכל רחבי העולם!

  עמודים ראשיים

  משרות עבודה חמות מחכות לכם עכשיו!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: