אשרת עבודה לארצות הברית

מכירת ציורי שמן

מכירת ציורי שמן היא אחת העבודות הפופולאריות והנפוצות ביותר בקרב ישראלים בחו”ל וזאת מכיוון שהרווחים בסוג זה של עבודה יכולים להגיע לסכומים בלתי נתפסים אשר מפתים צעירים רבים לנסות את מזלם בתחום, רוצים לדעת מידע נוסף אודות עבודה זו? כנסו כאן!
למידע נוסף

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות היא העבודה המתגמלת, הפופולארית והמאתגרת ביותר שקיימת עבור צעירים שזה עתה סיימו צבא ללא כל ניסיון והסמכה במקצועות אחרים, אז אם גם אתם מחפשים אחר עבודה בחו”ל ועבודה בעגלות מעניינת אתכם, היכנסו לעמוד זה למידע רחב יותר ולהצעות עבודה!
למידע נוסף

עבודה בהובלות בחו”ל

עבודה בהובלות

עבודת הובלות בחו”ל יכולה להיות עבודה מתגמלת מאד מכיוון שברוב המדינות נהוג לחלק טיפים בסיום העבודה, כמו כן קיימת דרישה רבה לעובדים בתחום זה ומרבית בעלי הבית של חברות ההובלה הם יהודים כך שהנחיתה תהיה קלה עבורכם.
למידע נוסף

עבודה בחו”ל אבטחה

מאבטח בחו"ל

עבודה באבטחה היא משרה שמתאימה בעיקר לצעירים שסיימו זה עתה שירות קרבי ורוצים לעסוק באבטחת מוסדות יהודיים ואנשיח עסקים אמידים במקומות שונים ברחבי העולם, רוצים לדעת מידע נוסף על משרה זו? רוצים לקבל מאתנו הצעות עבודה בתחום זה? כנסו לעמוד זה!
למידע נוסף

מכירה מדלת לדלת

מכירה מדלת לדלת

כשישראלים רבים מחפשים אחר עבודה בחו”ל הם לרוב ישמעו על עבודה מאד מאתגרת, מתגמלת ונוחה, עבודה זו תהיה מכירה מדלת לדלת בה לא תיצטרכו כל ניסיון קודם במכירות אלא רק אמביציה וחיוך יפה ולא תאמינו כמה כסף תעשו, רוצים לדעת איפה ניתן לעבוד בסוג זה של עבודה, מהם התנאים ואילו מוצרים מוכרים? כנסו לעמוד זה!
למידע נוסף

עבודה כאופר בחו”ל

עבודה כאופר היא אחת העבודות השוות ביותר שקיימות עבור צעירים המחפשים עבודה בחו”ל וזאת מכיוון כי מעבר לשכר הגבוה שמרוויחים בתפקיד זה רוב ההוצאות (אוכל, שכר דירה ונסיעות) לרוב יכוסו על ידי המשפחה שאצלה תחיו, רוצים לדעת מידע נוסף אודות עבודה תפקיד זה? כנסו לעמוד הבא!
למידע נוסף

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: