עבודה בעגלות בברלין

עבודה בעגלות בברלין היא עבודה מבוקשת ביותר וזאת בזכות אופי העיר התוססת, עלות המחייה הזולה שבה, העובדה כי היא עיר עם אחוזי תיירות גבוהים והאפשרות להרוויח סכומי כסף גדולים ממכירות בקניונים ובמרכזי הקניות הגדולים של העיר.

בעמוד זה תמצאו סקירה מקיפה על סוג עבודה זו בעיר ברלין כגון: למה דווקא בברלין, האם צריך להצטייד באישורים מיוחדים, מה יתרונותיה של עבודה בעיר, למי מתאימה עבודה שכזו ועוד…

למה דווקא מכירה בקניונים של העיר ברלין?

ברלין היא איננה רק עוד עיר אירופאית מלאה בתיירים, ברלין היא עיר שוקקת חיים שהיתרונות הרבים של חיים בה הפכו אותה ליעד מספר אחת עבור צעירים מכל רחבי הארץ אשר רוצים לעבור ולהתגורר בעיר… עבודת מכירות במרכזי הקניות הגדולים של העיר ברלין היא עבודה רווחית מאד שכן הכלכלה בברלין חזקה מאד ויוקר המחייה זול מאד כך שהתושבים מרשים לעצמם לבצע מסע קניות מספר פעמים בחודש ולפנק את עצמם בדברים חדשים, זהו כמובן חלומו של כל עובד עגלות… ציבור עם תרבות קניות טובה ומרכזים גדולים ומפוארים בכל רחבי העיר.

האם יש צורך להצטייד באישורים מיוחדים בכדי לעבוד בעגלות בברלין?

כן, כמו בכל מדינה אחרת בגוש האיחוד האירופאי גם גרמניה מחייבת את העובדים הזרים שבתחומיה להצטייד באישורים מיוחדים המונפקים ממשרדי הממשלה, אם אתם אזרחי אחת מהמדינות של האיחוד האירופאי אז הרי שלפי האמנה שקיימת בין כל מדינות האיחוד אתם רשאים לעבוד בכל מדינה שתחפצו בה ללא כל אישור מיוחד.

במידה ואין לכם דרכון זר השייך לאחת ממדינות האיחוד ואתם בכל זאת רוצים לעבוד בעגלות בברלין, השאירו פרטיכם כאן בעמוד ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר ובמידה ואתם מתאימים תוזמנו לפגישת ייעוץ בה נסביר לכם את האפשרויות העומדות בפניכם.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למי מתאימה עבודה שכזו בעיר ברלין?

  ובכן נהוג לחשוב כי יש צורך בידע מוקדם או ניסיון במכירות בכדי להצליח בעבודה שכזו, אז זה בכלל לא מדויק… נכון שאם תבואו עם ניסיון קודם במכירות אז הרי שתיכנסו לעניינים מהר וטוב יותר אבל זה בכלל לא תנאי לעבודה ולא תנאי להצלחה, רוב החבר’ה שמגיעים לעבוד בעבודה זו הם חיילים משוחררים שזה עתה יצאו מהצבא ומחפשים אחר עבודה בחו”ל ללא כל ניסיון, את הניסיון רוכשים מהר מאד תוך כדי עבודה, מתרגלים איזשהו נאום מוכן מראש איתו מלקטים עוברים ושבים אל עבר העגלה ומהר מאד לומדים את הטכניקה. ידע של שפת הגרמנית הוא כמובן יתרון עצום אבל לא הכרחי בכלל מכיוון וברלין היא עיר מאד מתקדמת שרוב תושביה יודעים אנגלית טובה בניגוד מוחלט לערים אחרות בגרמניה.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעות עבודה בברלין!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: