עבודה בעגלות במלבורן

עבודה בעגלות במלבורן אוסטרליה היא עבודה המתאימה לחבר’ה צעירים בעלי מוטיבציה ורצון להצליח, העבודה משלבת ביו הנאה, שבירת שגרה ויכולת לעשות הרבה מאד כסף ( תלוי בכם כמובן ) ומלבורן היא המקום המושלם לכך ולא רק מכיוון שהיא עיר “הבירה” של היהודים באוסטרליה אלא בעיקר מכיוון שזוהי עיר גדולה מאד עם כלכלה חזקה והרבה מרכזי קניות מלאים שהם הבסיס של עבודת מכירה בעגלות.

בעמוד זה תקבלו מאיתנו מספיק מידע וכלים בכדי להבין האם מתאים לכם לחפש בכלל עבודה בעגלות במלבורן, מה הן הדרישות של רשויות החוק מעובדים זרים ( כלומר האם צריך ויזה או לא ) ועוד….

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה בעגלות במלבורן?

  ובכן את התשובה לשאלה הזו נחלק לשניים כאשר בחלק הראשון נשיב למה בכלל למצוא עבודה בעגלות ומהי ובחלק השני למה דווקא במלבורן אוסטרליה….

  עבודה בעגלות היא עבודת מכירות אשר מתגמלת את עובדיה על פי בונוסים ועמלות לאחר כל מכירה ומכירה, העגלה היא בעצם דוכן מוצרים ( לרוב מוצרי ים המלח, קוסמטיקה וכ”ו… ) המוצבת באחד מהמעברים הומי האדם של מרכזי הקניות, שיטת העבודה בעגלות היא לא לחכות שהלקוח יגיע אליך אלא “ללכוד” אותו בזמן שהוא עובר ליד העגלה ולשכנע אותו להקשיב “לנאום” שלך לגבי המוצרים שהעגלה מוכרת, במידה והצלחתם למכור מוצר המכירה מכניסה לכיסכם את עמלת המכירה שהוסכמה מראש על המוצר הספציפי, ככל שתצליחו לשכנע יותר עוברים ושבים לרכוש מוצרים ככה הבונוס יגדל והמשכורת בסוף החודש תהיה גדולה יותר, הפוטנציאל שבדבר הוא עצום ויש לא מעט ישראלים שעשו בעבודת העגלות סכומי כסף בלתי מבוטלים.

  למה דווקא במלבורן? ובכן מלבורן כמו שכבר ציינו קודם לכן היא “בירת” היהודים באוסטרליה, מספר היהודים המתגוררים וחיים בעיר הואר הגדול ביותר מכל שאר ערי היבשת האוסטרלית ועובדה זו יכולה להקל עליכם כאשר הקהילה היהודית תומכת ועוזרת לכל יהודי בין אם זה ארוחות שישי, עזרה בצרה חלילה, בתי כנסת ועוד… מלבד זאת עבודה בעגלות במלבורן היא גם פוטנציאל גדול להרוויח סכומי כסף נכבדים מכיוון והעיר עונה על כל הקריטריונים לסוג עבודה שכזה, בעיר ישנם לא מעט מרכזי קניות גדולים ומלאים, האוכלוסייה בעיר בכללי נחשבת אוכלוסיה עמידה עם תרבות קניות עשירה והכי חשוב יש גם את הצד של הבילויים וההנאות שצעירים כמוכם מחפשים ובמלבורן תוכלו למצוא חיי לילה עשירים במיוחד.

  אז אם אתם מחפשים אחר עבודה בחו”ל ועבודה בעגלות במלבורן יכולה לעניין אתכם, השאירו פרטים בטופס צור הקשר ואנחנו נחזור אליכם עם מידע והצעות עבודה במלבורן.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעות עבודה במלבורן!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: