עבודה בסינגפור

סינגפור היא מדינה במזרח הרחוק אשר מושכת אליה רבים אשר מחפשים עבודה בחו”ל זאת בזכות כך שכלכלת המדינה משגשגת כבר שנים רבות והמשכורות בהתאם לכך, מלבד זאת רמת החיים במדינה לא תואמת כלל למדינות המזרח הרחוק כלל וניתן להשוות את סינגפור יותר למדינות כגון יפן, ארה”ב וכ”ו… עבודה בסינגפור לרוב תהיה עבור כאלו אשר מחזיקים בתואר או מקצוע כלשהו (הכי פופולארי זה בתחום הטכנולוגיה) אבל לא רק, מכיוון והמדינה כל כך מפותחת קיימים בסינגפור אין ספור מרכזי קניות ענקיים שם ניתן למצוא את הישראלים מוכרים בעגלות ועוד…

בעמוד זה נסקור בפניכם את אפשרויות של עבודה בסינגפור לצד מידע הכרחי ומועיל כגון: למה דווקא עבודה בסינגפור, אשרת עבודה בסינגפור, מהם המקצועות הפופולאריים ביותר עבור ישראלים במדינה ועוד… עבור הצעת עבודה בסינגפור תוכלו להשאיר את פרטיכם ונציגינו יפנו אליכם בהקדם האפשרי עם משרה שתתאים בדיוק בשבילכם.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה בסינגפור?

  ובכן סינגפור כאמור היא מדינה בעלת כלכלה משגשגת ופורחת שבשנים האחרונות משאירה מדינות רבות מאחוריה מבחינת רמת החיים המוצעים בה ומלבד החוויה הקסומה שכרוכה בחיים במדינה זו גם התגמול הכספי שם גבוה במיוחד ומאפשר לכם לייצר הכנסות שבארץ ובמדינות רבות אחרות הם רק בגדר חלום, כמו כן השפה הרשמית במדינה היא אנגלית כך שתוכלו להסתדר ולתקשר עם הסביבה היטב בין אם זו עבודה בעגלות או בין אם זה משרת תכנות בחברה גדולה ומוכרת.

  אשרת עבודה בסינגפור

  בכדי לעבוד בסינגפור באופן חוקי דורשות הרשויות במדינה בדומה לרוב המדינות בעולם להוציא ולהחזיק באשרת עבודה מתאימה, את אשרת עבודה זו ניתן להשיג יחסית בקלות אם חברה הפועלת בתחומיה של סינגפור מבקשת זאת עבורכם, לכן צריך לבצע את הליכים אלו עוד בזמן השהייה שלכם בארץ, יש להגיש לחברה המעסיקה מספר מסמכים הכוללים בין היתר דרכון בר תוקף, תעודת סיום 12 שנות לימוד וכ”ו… החברה תגיש כאמור את מסמכים אלו לרשויות המדינה ותוך הליך קצרצר של מספר שבועות תקבלו אישור זמני של חצי שנה שניתן להאריך לאחר מכן עד שנתיים. הרשו לנו לסייע לכם למצוא חברה העובדת בסינגפור בתחום בו אתם רוצים לעסוק שתגיש עבורכם את המסמכים לאשרת העבודה, מלאו את פרטיכם באחת תיבות צור הקשר של עמוד זה ונציגינו יצרו עמכם קשר במהרה.

  משרות עבודה פופולאריים ביותר עבור ישראליים בסינגפור

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן התחומים החמים ביותר לתעסוקה בסינגפור הם אלו הקשורים בטכנולוגיה ופיתוח, אם יש ברשותכם תואר או תעודת מקצוע בתחום כדי לכם בהחלט לבדוק את הנושא מכיוון והשכר בסינגפור בתחומים אלו גבוה מזה שאתם מכירים.

  כמו כן קיימות גם עבודות המכירות שישראלים רבים עוסקים בהם בסינגפור בעיקר צעירים המשוחררים מהצבא ובעיקר בתחום העגלות שעובדות חזק מאד במרכזי הקניות הומי האדם של סינגפור, רוצים לדעת מידע נוסף על עבודה בעגלות בסינגפור? מלאו פרטיכם בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם עם מידע עדכני ומפורט!

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה בסינגפור!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: