עבודה בניו זילנד

עבודה בניו זילנד היא ההפך הגמור מהלחץ המוכר כאן בסביבת העבודה, אולי אלו הנופים הפסטורליים של המדינה או התרבות המקומית הנינוחה אבל כל ישראלי שאי פעם עבד בניו זילנד יספר לכם כי זוהי “המדינה” לעבוד ולחיות בה. אך מעבר לשלווה והפסטורליות של המדינה קיים בה גם פוטנציאל אדיר להרוויח ולחסוך כסף.

במאמר זה על עבודה בניו זילנד נביא בפניכם מידע מפורט ורחב על אישורי העבודה בניו זילנד, על העבודות הפופולאריות ביותר במדינה עבור הישראלים ועוד… מלבד כך תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת עבודה מעניינת בניו זילנד על ידי השארת פרטיכם בתיבות המיועדות לכך בעמוד זה.

למה דווקא עבודה בניו זילנד?

אם אתם מחפשים עבודה בחו”ל ועדיין לא החלטתם לאיזה מדינה אתם מכוונים אנו ממליצים לכם בחום לקחת בחשבון את ניו זילנד, למה אתם שואלים? ובכן ניו זילנד היא מדינה בה שיעור הילודה נמוך ושוק העבודה מצריך ואפילו דורש לא מעט אנשים למקצועות שונים כך שהביקוש לעובדים גדול והיצע לעומתו נמוך זוהי כמובן הזדמנות עבורכם, חוץ מזה מאז שנת 2011 עבר חוק בניו זילנד המאפשר היתרי העבודה עבור ישראלים בקלות יתרה (אך מספרם מצומצם ולעיתים יש להמתין בתור) מלבד זאת החיים בניו זילנד הם פשוט תענוג, נופים קסומים, תרבות מרתקת ושקט שעבורנו הישראלים פשוט לא נתפס.

הרשו לנו לעזור ולייעץ לכם בנוגע לקבלת היתר עבודה בניו זילנד, השאירו פרטיכם ואחד מהמומחים שלנו יענה על שאלותיכם ויעזור לכם להשגת היתר זה!

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  העבודות הפופולאריות ביותר בניו זילנד עבור ישראלים

  ובכן היצע העבודות עבור ישראלים הרוצים לחיות ולעבוד בניו זילנד מתחלק לשניים כאשר הקבוצה הראשונה היא חיילים משוחררים אשר רוצים למצוא עבודה שלא מצריכה כל ניסיון או התמקצעות בתחום כלשהו והקבוצה השנייה שייכת לבעלי מקצוע מוסמכים, לבוגרי לימודים אקדמאיים וכ”ו…

  עבודות פופולאריות בניו זילנד עבור צעירים וחיילים משוחררים ללא כל מקצוע או ניסיון- רבים הם הצעירים שזה עתה סיימו צבא ומחפשים לשלב בין שינוי אווירה, טיול ועשיית כסף רב, אם אתם אותם צעירים ואתם מחפשים עבודה בניו זילנד כנראה שאלו יהיו העבודות המתאימות לכם:

  • עבודה בעגלות- סוג זה של עבודה מוכר ונפוץ בכל העולם וגם כאן בניו זילנד כאשר עגלות אלו הן למעשה דוכן מכירות מעוצב שימוקם בין מרכזי הקניות הגדולים שניו זילנד.
  • עבודה בחקלאות- ניו זילנד היא מדינה בעלת ענף חקלאות פורה ומשגשג אשר מצריך כמות עובדים לא קטנה בעונות השיא ולכן ישראלים רבים פונים אל עבר סוג עבודה זו.
  • עבודה כאופר- גם זוהי עבודה נפוצה מאד עבור ישראלים צעירים בכל רחבי העולם, בעבודה זו משפחות מבוססות כלכלית מעסיקות אתכם בכדי לשמור, להעסיק ולטפל בילדיהם במשך היום יום.
  • עבודה במכירות מדלת לדלת- עבודת מכירות זאת שוב מאופיינת עם ישראלים צעירים המוכרים מוצרים שונים (לרוב ציורי שמן) ועוברים מדלת לדלת בעיירות שונות בניו זילנד.
  • עבודה באבטחה- תחום האבטחה הוא מקצוע הנקשר ישר עם ישראלים ובמיוחד עם אלו שזה עתה השתחררו, הניסיון בתחום וההכשרה הצבאית שרובנו עברנו מקנה לנו יתרון ברור על כל מועמד אחר למקצוע.

  עבודות פופולאריות עבור אקדמאיים ובעלי מקצוע מוסמכים- כמו שכבר ציינו קודם לכן בניו זילנד קצב הילודה נמוך ואין מספיק בעלי מקצוע לאייש את דרישות השוק למקצועות שונים, לכן קיימים לא מעט מקצועות בהם תוכלו למצוא עבודה בקלות (חשוב לציין!! כי אחת הדרישות לקבלת אשרת עבודה בניו זילנד מחייבת ידע גבוה ושליטה בשפת האנגלית). לרשימת מקצועות מבוקשים שמחלקת ההגירה של ניו זילנד פרסמה לחצו כאן!

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעת עבודה בניו זילנד!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: