עבודה בשיקגו

עבודה בשיקגו יכולה להכיל תחומים רבים ומגוונים בין אם אתם חיילים משוחררים שאין להם מקצוע או תואר ביד ומכוונים בעיקר לעבוד בעסקי המכירות או ההובלות ובין שאתם בוגרי אונברסיטה או בעלי מקצוע מוסמכים, שיקגו היא העיר השלישית בגדולה בכל ארה”ב וכיאה לכך גם מכילה לא מעט הזדמנויות עבור ישראלים המחפשים להתחיל את דרכם בארה”ב.

למה דווקא שיקגו?

שיקגו ממוקמת במדינת אילנוי, היא העיר השלישית בגודלה בארה”ב והמטרפולין שלה שכולל לא פחות מ- 9 מיליון בני אדם נפרס על פני שבעה מחוזות שונים כולם תומכים ונתמכים כלכלית, מה שמייצר הזדמנויות תעסוקה מגוונים ורבים.

אם לבכם עדיין שואל למה דווקא שיקגו מספיק שתעיפו מבט על היושב בראשה כדי לקבל תמריץ נוסף לשאיפות והאמבציות שלכם, רם ישראל עמנואל  שמכהן כבר שתי קדנציות ברציפות הוא יהודי אמריקאי שנולד לאב ישראלי ולאם יהודיה, רם ישראל עמנואל אולי לא יחכה לכם עם שטיח אדום בשדה התעופה של שיקגו ויכול מאד להיות שאפילו לא יהיה בתפקידו עד שתגיעו לעיר, אך המחשבה וההרגשה לחיות ולעבוד בעיר בה עמד בראש יהודי בעל רקע כה עשיר בתמיכת ישראל בטוח משרה הרגשת ביטחון, מעורר את האמביציה ומשרה השראה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  עבודות פופולאריות לישראלים בשיקגו

  העבודות הכי פופולאריות לישראלים בשיקגו הם לרוב עבודות העוסקות במכירות או בעלות רקע פיזי, עבודות המתאימות יותר לצעירים בשנות ה 20 לחייהם, חיילים משוחררים או סטודנטים בזמן חופשת הסימסטר.

  • מכירת ציורי שמן מבית לבית – כמו שכבר ציינו לשיקגו מטרפולין המתפרש על פני שבעה מחוזות במדינת אילנוי, הפוטנציאל הטמון במכירת ציורי שמן מדלת לדלת יכול לבוא לידי מימוש באזור כה רחב ומגוון.
  • עבודה במכירות בקניונים – העבודה אולי הכי פופולארית בקרב ישראלים בשיקגו היא עבודה בעגלות בקניונים ומרכזי קניות גדולים בשיקגו, אופי העבודה הוא כזה המצריך מכם ברוב המקרים לעצור ולמשוך את העוברים והשבים אל העגלה בה תעבדו, להציע להם את מרכולה ולקטוף אחוזים או בונוסים מהסכומים המצטברים מהמכירות שלכם.
  • עבודה בהובלות בשיקגו – הרבה ישראלים פונים לתחום ההובלות בארה”ב, העבודה קשה אך מתגמלת מאד ואם אתם רוצים משהו די בטוח (לא מתבסס על אחוזים ממכירות כמו בעגלות) אז הרי שעבודה זו היא אלטרנטיבה די טובה עבורכם, צריך לקחת בחשבון שבארה”ב תרבות נתינת הטיפים מאד נפוצה וכסבל בחברת הובלות תרוויחו גם כסף צדדי מהטיפים.

  קהילה יהודית בשיקגו

  כיאה לעיר השלישית בגדולה בארה”ב וככזו שנכון לשנים 2011-2019 העומד בראשה הוא יהודי, הקהילה היהודית בשיקגו היא הרביעית בגודלה מבין כל ערי ארה”ב והיא מכילה לא פחות מ 300,000 יהודים. להגיע לעבוד בעיר בה קהילה גדולה של יהודים הוא יתרון ללא כל ספק, היכן שיש קהילה יהודית גדולה תמצאו גם מוסדות וארגונים יהודיים שבעת צרה יכולים להיות לכם אוזן קשבת, מקום לעזרה והכוונה.

  עמודים ראשיים

  משרות עבודה חמות מחכות לכם עכשיו!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: