עבודה בסן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר השוכנת בתוך מדינת קליפורניה והרביעית בגודלה מבין כל הערים במדינה, העיר עצמה ידועה כתוססת, ליברלית, צעירה, בעלת כלכלה טובה ובין המתקדמות שבערי ארצות הברית ולכן מציאת עבודה בסן פרנסיסקו קלה ומשתלמת יותר מערים אחרות במדינת קליפורניה.

אם אתם מחפשים אחר עבודה בקליפורניה אז עמוד זה יביא בפניכם מידע רב אודות סן פרנסיסקו אשר שוכנת במדינת קליפורניה כגון: למה דווקא עבודה בסן פרנסיסקו, מהן המשרות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים בסן פרנסיסקו, עוד קצת על העיר עצמה ועוד… בנוסף לכך תוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה אטרקטיבית במיוחד בסן פרנסיסקו על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

למה דווקא עבודה בסן פרנסיסקו?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן סן פרנסיסקו היא עיר תוססת, ליברלית, צעירה ומתקדמת אשר עונה על רוב הציפיות של הישראלים שמגיעים למצוא בה עבודה כגון: חיי לילה סוערים ומעניינים, מפגש עם צעירים נוספים בעלי תחומי עניין דומים, איכות חיים ברמה גבוה וכמובן פוטנציאל גבוה במיוחד להרוויח סכומי כסף שבארץ יהיו רק בגדר חלום.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  אשרת עבודה??

  כמו כל עבודה בארה”ב גם עבודה בסן פרנסיסקו מחויבת באשרת עבודה מיוחדת הניתנת על ידי רשויות החוק, את הפרטים על כך תמצאו בעמוד אשרת ויזה לארה”ב!

  מהן המשרות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים בסן פרנסיסקו?

  ובכן סן פרנסיסקו כאמור היא עיר מפותחת אשר הכלכלה שלה חזקה ביחס להרבה ערים אחרות בארה”ב ולכן קיימות משרות רבות ומגוונות שניתן למצוא בעיר אך מכיוון ורוב הישראלים אשר באים לארצות הברית מגיעים לאחר שירות צבאי וללא כל הכשרה מקצועית כזו או אחרת אז המשרות הפופולאריות ביותר בעיר עבור הישראלים יהיו כאלו אשר מתאימות לכישורים אלו כגון: עבודה בהובלות, עבודה כאופר, עבודה באבטחה (לרוב במוסדות יהודיים), עבודה בעגלות הנמצאות במרכזי הקניות המובילים וכ”ו…

  כמו כן קיימות לא מעט משרות גם עבור אלו המחזיקים בדיפלומה או תעודת מקצוע מבוקשת כגון: מתכנתים, רופאים, מהנדסים, אנשי QA ועוד.. רוצים למצוא עבודה בסן פרנסיסקו? מלא פרטיכם ואנו נעזור לכם למצוא עבודה שתתאים לכישוריכם.

  קצת על העיר עצמה….

  ובכן העיר עצמה שוכנת על גבול הים בחופה המערבי של ארצות הברית ובעקבות כך תוכלו למצוא אחלה של חופי רחצה כגון: חוף אושן (אתר גלישה פופולארי במיוחד)  וחוף בייקר ועוד..

  כמו כן בעיר שוכנים מספר מרכזי קניות גדולים במיוחד (שחלק מכם סביר להניח יעבדו שם בעגלות) כגון:

  • Westfield San Francisco Shopping Centre מרכז מסחרי מפואר ויפה אשר מכיל לא פחות מ-60 עסקים הכוללים חנויות אופנה, אוכל ומוצרי חשמל.
  • Crocker Galleriaמרכז קניות המכיל לא פחות מ- 45 עסקים הכוללים חנויות אופנה, אוכל ומוצרי חשמל.

  מוסדות יהודיים בסן פרנסיסקו: תוכלו למצוא את בית חב”ד שישמח לארח אתכם לארוחות שישי וערבי חג, כמו כן תוכלו לגשת ולהתפלל במקום בכל יום חול, הכתובת של בית חב”ד זה הוא: 36th Ave S. Francisco

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעת עבודה בסן פרנסיסקו

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: