עבודה בניו יורק

רחובות ניו יורקעבודה בניו יורק מכילה בתוכה את מה שכל ישראלי אשר מחפש אחר עבודה בחו”ל מבקש, היא תוססת וידועה בזכות חיי הלילה הסוערים שבה, היא נחשבת לעיר המאוכלסת ביותר בארה”ב ולבירת העסקים העולמית מה שמעיד על דרישה גבוה ובלתי פוסקת של עובדים בכל מקצוע ובכל תחום ולקינוח יופייה של העיר לא ישאיר אף אחד מכם ללא פה פעור.

בעמוד עבודה בניו יורק נשפוך אור על העובדות שמעניינות כל אחד ואחת מכם רוצים וצריכים לדעת בטרם אתם מחליטים לרדת מהארץ ולמצוא עבודה בארה”ב כגון: למה דווקא עבודה בניו יורק, המשרות הפופולאריות ביותר לישראלים בעיר, אשרת עבודה בארה”ב, מידע על תנאי העסקה בניו יורק שמציעות רוב חברות ההשמה איתן אנו עובדים ועוד… כמו כן על ידי השארת פרטיכם האישיים באחת מתיבות צור הקשר שנמצאות בעמוד זה תוכלו לקבל מאתנו הצעת עובדה מעניינת במיוחד בניו יורק.

למה דווקא עבודה בניו יורק?

ובכן העיר ניו יורק כמו שכבר ציינו קודם לכן היא העיר המאוכלסת, המדוברת והתוססת ביותר בארה”ב והיא מחזיקה בתואר של בירת העסקים העולמית כאשר התפוח הגדול הוא מרכז העניינים, כל אלו יוצרים ביקוש אדיר לעובדים בתחומים שונים ומגוונים מעבודת סבלות בחברת הובלות ועד למשרה בחירה של מהנדס או רופא.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  העבודות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים בניו יורק

  ובכן כמו שכבר מיינו קודם לכן בניו יורק ניתן למצוא עבודה כמעט בכל תחום אפשרי ממשרה הנחשבת לעבודה “שחורה” כגון: סבלות, עבודה בבניין וכ”ו… ועד משרה בחירה של מהנדס, מתכנת ועוד… אך העבודות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים בניו יורק הן דווקא אלו המתאימות לצעירים שבנינו, לרוב משוחררים טריים מהצבא אשר מחפשים אחר שינוי אווירה, בילויים ועשיית סכומי כסף שבארץ ייקח להם שנים בכדי לחסוך, אלו הן העבודות הפופולאריות ביותר לישראלים בניו יורק:

  • עבודה בעגלות בניו יורק- עגלות הן עמדות מכירה אשר לרוב מוצבות בקניונים או מרכזי קניות הומי אדם, עמדות אלו מוכרות מוצרים שונים ומגוונים אך בעיקר מתמקדים במוצרי טיפוח, הישראלים ידועים בארה”ב כמוכרים המוצלחים ביותר בעמדות מכירה אלו ומצליחים למכור לאמריקאים מוצרים שהם אפילו לא צריכים, השכר בעגלות אלו בעיקרו מתבסס על תגמולים ולכן כל מכירה גורמת לכם לבונוס נוסף.
  • עבודה כאופר בניו יורק- במשרה זו תמצאו עצמכם שומרים על ילדיהם של משפחות מבוססות אשר ההורים מבלים רוב הזמן בקידום הקריירה ומחפשים אחר פתרונות לילדיהם הקטנים אשר חוזרים מהגן או ביה”ס וצריכים לאכול, להכין שעורי בית ולפגוש את חבריהם, משרה זאת בדרך כלל מתגמלת מאד מכיוון ורוב המשפחות ייקחו אתכם תחת חסותם ואתם תלונו ותאכלו בביתם כך שהוצאות אלו יחסכו מכם.
  • עבודה בהובלות בניו יורק- בעיר בה קיימים כל כך הרבה תושבים מעברי הדירה הם עניין שבשגרה ועסקי ההובלות פורחים, במשרה זו תעבדו קשה ללא כל ספק אך הסכומים שתרוויחו יהיו בהתאם.
  • עבודה כמנעולן בניו יורק- מנעולנים בניו יורק נמצאים כל הזמן בתנועה, העבודה לא פוסקת לשנייה והשכר הוא טוב וזמין.
  • עבודה באבטחה בניו יורק- כחיילים משוחררים עבודת אבטחה במוסדות יהודיים או על אנשי עסקים מצליחים תהיה אופציה מבוקשת במיוחד בה תוכלו להרוויח שכר גבוה במיוחד.

  אשרת עבודה בניו יורק

  ובכן החוק בארצות הברית דורש כי מלבד וויזת השהיה שלכם יהיה בידכם גם אישור עבודה מטעם המדינה שיאפשר לכם לעבוד בניו יורק או בכל מדינה ועיר אחרת בארצות הברית, עבור אלו אשר מחזיקים באזרחות אמריקאית קבלת אשרת העבודה הזו תהיה קלה ומהירה, עבור אלו שלא מחזיקים באזרחות שכזו התהליך יהיה קשה יותר ולפעמים גם בלתי אפשרי, הרשו לנו לייעץ ולעזור לכם בתחום זה, רשמו את פרטיכם באחת מהתיבות ונציגינו יפנו אליכם בהקדם האפשרי.

  תנאי העסקה בניו יורק של רוב חברות ההשמה שפועלות מהארץ

  רוב חברות ההשמה שפועלות אתנו דואגות לעובדיהן לדירה (משותפת עם עוד מספר עובדים בחברה) בסכום מינימלי ולהסעות בחינם למקום העבודה ובחזרה ( בעיקר בעבודה בעגלות), דאגו לוודא את כל פרטים אלו בטרם אתם חותמים על חוזה בכדי למנוע את אי ההבנות.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעות עבודה בניו יורק!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: