דייג באלסקה

דייג באלסקה היא עבודה קשה ומסוכנת אשר גבתה את חייהם של דייגים רבים בעבר, אך היא עדיין ממשיכה להיות אחת העבודות המבוקשות ביותר באלסקה וזאת בזכות כך שמסע דייג אחד מוצלח של יכול לשלשל לכיסם של הדייגים אלפי דולרים. הפוטנציאל הרווחי שבעבודה זו גורם לישראלים רבים (בעיקר צעירים אחרי צבא) לבוא ולנסות את מזלם ואולי לחזור הביתה לאחר מספר חודשים של עבודה באלסקה עם סכום לא מבוטל של כסף, רוצים לדעת האם אתם מתאימים לעבודה זו? רוצים לדעת כיצד בדיוק היא מתבצעת, רוצים לדעת מהן הסכנות?

בעמוד זה נסקור בפניכם מהי עבודת הדייג ולמה היא כל כך רווחית, למי היא מתאימה, מהן הסכנות שהיא טומנת בחובה ועוד… כמו כן אם ברשותכם דרכון זר (בייחוד אמריקאי) תוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה אטרקטיבית ומידע נוסף, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  מהי עבודה הדייג באלסקה, כיצד היא מתבצעת ולמה היא כל כך רווחית?

  ובכן העבודה בסירות הדייג היא למעשה עבודת צוות, כאשר הסקיפר אחראי על הסירה (לרוב הסירה והציוד יהיו מושכרים) ועל גיוס העובדים, במהלך הדייג תשהו מספר ימים באוקיינוס בזמן שהסקיפר מנסה לנווט לאזורי דייג מוצלחים ושם לאתר את להקות הדגים על ידי מכשיר סונר מיוחד המותקן על הסירה ומגלה עצמים גדולים באזור השייט, לאחר שלהקות הדגים יתגלו הרשתות יפרשו במים והסירה תנווט בצורה כזו שהדגים ילכדו ברשתות.

  את השלל שנלכד ברשתות הדיג תעלו לסיפון הסירה ואז על ידי מגבים מיוחדים ואפילו בעזרת הרגליים והידיים תחלו להפריד סרטנים, לכלוך, דיונונים וסוגי דגים אחרים החוצה מהשלל שלכם ולדחוף את אלו שכן שייכים אל חורים הנמצאים על פני השטח ומובילים את הדגים שנופלים בהם אל בטן הסירה שם נמצאים חדרי קירור מיוחדים השומרים על טריות הדגים, שייט מוצלח יהיה כזה שימלא בצורה הטובה ביותר את בטן הסירה ומשקל השלל יהיה גבוה במיוחד.

  למה דייג זה רווחי כל כך? במידה והצלחתם לדוג שלל טוב וכבד יקבל צוות הסירה תשלום של כמה עשרות אלפי דולרים והכסף יחולק בין כולם (כמובן שהסקיפר לוקח נתח גדול יותר אך שאר העובדים מתחלקים שווה בשווה) לכן הסכום יכול להגיע לכמה אלפים בכל שייט.

  למי מתאימה עבודה זו?

  צוות סירת הדייג ישהה במימי האוקיינוס מספר ימים בכל שייט, שטח הסירה צפוף וסגור והעבודה לרוב תתיש אתכם פיזית, לכן עבודה זו מתאימה בעיקר עבור אנשים קרי רוח שמסתדרים בצורה טובה עם כל אחד ומבינים שמספר ימים בכל שייט לא תהיה לכם פרטיות בכלל, כמו כן מיותר להזכיר בכלל כי העבודה איננה מומלצת עבור אנשים הסובלים ממחלת ים, הסירות הן קטנות יחסית והים עלול להיות בהרבה ימים מהדייג סוער כך שהסירה תיטלטל מצד לצד ומחלת הים רק תגבר.

  הסכנות שבעבודה זו

  ובכן כמו שכבר הבנתם העבודה מרחשת בלב ים, בחלק מהימים הים יהיה סוער וסירת הדייג תעמוד בפני סכנת טביעה, מלבד כך העבודה על הסירה הצפופה בזמן שהים לא שקט עלולה לגרום לכם ליפול למים הקפואים בכל רגע ולטבוע. חייהם של דייגים רבים כבר באזור נלקחו בנסיבות דומות.

  במידה ויש לכם דרכון זר ואתם מחפשים אחר עבודה בחו”ל אנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר בכדי להציע לכם מגוון רחב של עבודות מתגמלות בכל רחבי העולם.

  עמודים ראשיים

  יש לכם דרכון זר? יש לנו עבודה בשבילכם!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: