עבודה באלסקה

עבודה באלסקה היא לא עבודה שגרתית בלשון המעטה, אלסקה היא המדינה בעלת תנאי מזג האוויר הקיצוניים ביותר בעולם ובעקבות כך גם מהמבודדות שקיימות, בשונה ממדינות אחרות מי שבוחר להגיע לאלסקה בוחר זאת בדרך כלל בעקבות הפוטנציאל העצום שקיים שם להרוויח סכומי כסף גדולים מאד בטווח זמנים קצר יחסית, את כסף זה תרוויחו מהמקצוע הנפוץ והמשתלם ביותר באלסקה והוא דייג טונות בים הפתוח.

בעמוד זה נעניק לכם מידע רב אודות עבודה באלסקה כגון: למה דווקא עבודה באלסקה, מהו מקצוע דייג הטונות באלסקה ולמה הוא רווחי כל כך, מהם הסיכונים בעיסוק בתחום שכזה, ערים מרכזיות באלסקה, אשרת עבודה באלסקה ועוד… מלבד זאת על ידי מילוי פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאיתנו הצעות עבודה באלסקה והכוונה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה באלסקה?

  ובכן רוב האנשים המחפשים עבודה בחו”ל רוצים למצוא מקום שהוא שינוי שגרה מהחיים כאן בישראל ובו בזמן להרוויח סכומי כסף שבארץ הם אפילו לא מוגדרים כחלום, באלסקה בניגוד למדינות אחרות בארצות הברית לא תמצאו את חיי הלילה וההוללות אלא בדיוק את ההפך, מדינה זו מתאימה עבור כאלו שרוצים לקחת פסק זמן מהרעש וההמולה, את פסק זמן זה תקבלו כאשר סביבכם נופים מרהיבים וחיי טבע עוצרים נשימה.

  כמו כן באלסקה כאמור תוכלו להרוויח סכומי כסף שאתם אפילו לא חולמים להרוויח כאן בארץ בטווח זמנים קצר יחסית, את כסף זה תעשו בתחום דייג הטונות המשגשג במדינה, מידי שנה יוצאים אלפי דייגים אל מימי האוקיאנוס מאובזרים בציוד מיוחד לאיתור ולכידה של הדגים הענקיים שכל אחד מהם יכול להגיע לסכום של אלפי דולרים (3,000-10,000 דולר לדג בהתאם למשקלו ואיכותו) אותם יחלקו עם כל צוות הסירה שמכיל בדרך כלל בין 2-4 אנשים, כך שככל שתתפסו יותר דגים בכל יום ככה תרוויחו סכומים גדולים יותר.

  מקצוע זה איננו מתאים לכל אחד, עליכם להבין שאתם תבלו מספר רב של ימים בסירה קטנה עם עוד כמה אנשים, סיטואציה אשר לא כל אחד בנוי אליה כמו כן אם יש לכם מחלת ים אז כמובן שבכלל אין על מה לדבר.

  סיכונים הקיימים בתחום זה הם: השהייה בלב ים במזג אוויר שעלול לזמן אליו בכל רגע סערה מסכן אתכם כמובן בטביעה, מלבד זאת דייג דגי הטונה הענקיים והחזקים על סיפון הסירה הקטן והצפוף עלול להפגיש אתכם עם פציעות וחבלות מסוכנות.

  עבודות נוספות באלסקה עבור ישראלים יהיו גם בתחום הדייג והן: תחזוק סירות הדייג, עבודה במפעלי הדגים שקונים מהדייגים את הדג ומעבדים אותו לאחר מכן וכ”ו…

  אשרת עבודה באלסקה

  ובכן אלסקה היא כאמור מדינה ביבשת ארצות הברית וחוקי ההגירה הם כמו של כל שאר המדינות ביבשת ולכן אם אתם רוצים לעבוד במדינה תצטרכו להשיג אישור עבודה בארה”ב, הרשו לנו לעזור לכם ולייעץ לכם בנושא, השאירו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעת עבודה באלסקה!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: