ויזת עבודה לארה”ב

מדיניות הממשל של האמריקני קובעת כי כל אדם שאיננו אזרח ארה”ב חייב להצטייד באישורים מתאימים בכדי לטייל או לעבוד ביבשת, חוק זה קיבל חיזוק משמעותי לאחר אירועי ה- 11 בספטמבר ואף הוספו הגבלות נוספות לתנאים של קבלת ויזת עבודה לארה”ב.

בעמוד זה נסביר כיצד ניתן להוציא ויזת עבודה לארה”ב כגון:מהי בדיוק אשרת העבודה,  למה כדאי להשיג אותה, מהם סוגי האישור השונים ומהו הליך קבלתם, מה ההבדל והקשר שבין אשרת עבודה לבין אשרת שהיה ועוד… בנוסף כך על ידי השארת פרטיכם תוכלו לקבל מאתנו ייעוץ נוסף בתחום וגם הצעות עבודה מעניינות במיוחד בארה”ב.

מהי ויזת עבודה לארה”ב וכיצד ניתן לקבל אותה?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן ויזת עבודה לארה”ב היא מדיניות אותה קבע הממשל על כל אדם שאיננו אזרח היבשת ורוצה לעבוד בתחומיה, עבודה ללא אישור שכזה מעמידה אתכם בפני סכנת לכידה של משטרת ההגירה האמריקאית, מעצר עד תום ההליכים וגירוש ללא יכולת חזרה לארה”ב אי פעם, לכן מומלץ בחום להסדיר מראש את האישורים ולמנוע כל אי נעימות כזו או אחרת.
ויזת עבודה לארה”ב עבור אזרח ישראלי המחזיק גם בדרכון אמריקאי תהיה פשוטה וקלה אך עבור כל אדם אחר אשר מבקש לעבוד ביבשת הגדולה ההליך יהיה ארוך ומלא במהמורות. מהו הליך בקשת ויזת העבודה?ובכן קבלת אישור העבודה בארה”ב איננו קשור לשגרירות בארץ אלא למחלקת בטחון הפנים והאגירה האמריקאית הנקראת USCIS, את אישור העבודה שלכם תצטרכו להתאים לאחד מסוגי האישורים הקיימים שהם: H, L, O, P (מהם בדיוק אישורים אלו נסביר בהמשך) ולהשיג אישור מנותן החסות או המעסיק האמריקאי שלכם ולהגיש זאת למחלקת USCIS לאחר שקיבלתם תשובה חיובית יהיה עליכם לקבוע תור לראיון בשגרירות האמריקאית בתל אביב, לבקש עבור ויזת שהייה לארה”ב ולשלם את האגרה הכרוכה בכך את פעולה זו תוכלו לבצע דרך עמוד זה של אתר השגרירות האמריקאית בעברית!

סוגי האישורים הקיימים לויזת עבודה בארה”ב:

 • אשרת עבודה בארה”ב סוג H לעובדים מיומנים- ויזת עבודה זו תאושר לכל עובד מיומן שאין בכוונתו להשתקע ולהגר אל ארה”ב אלא רק להגיע לעבודה זמנית, בכדי שאישור זה יתקבל יצטרך המעסיק העתידי שלכם להגיש בקשה לאישור של העסקה זמנית על שמכם למחלקת USCIS לצד מסמכים המעידים כי אתם אכן מוסמכים לבצע את התפקיד אשר לשמו אתם מגיעים לארה”ב.
 • אשרת עבודה בארה”ב סוגL לעובדי חברה מקומית- אשרת עבודה זו נועדה עבור אנשים אשר מגיעים לעבוד בחברה מקומית אשר צריכה את נוכחותם המקצועית, את הבקשה לאשרה זו צריכה החברה עצמה להגיש למחלקת USCISלצד נתונים ומסמכים נוספים.
 • אשרת עבודה מסוג O עבור אנשים בעלי כישורים מיוחדים בתחומים שונים- למעשה אשרה זו תתאים לאנשים להם כישורים מיוחדים בתחומי התרבות, הספורט, עסקים, המדע והחינוך.
 • אשרת עבודה מסוג P לספורטאים ואמני בידור שונים- אשרה זו מתאימה עבור ספורטאים ואמני בידור יחד עם צוות תמיכה שלהם.

רוצים לדעת מידע נוסף על עבודות בחו”ל? רוצים לקבל הצעות העסקה במדינות שונות בעולם? מלאו את פרטיכם כאן בעמוד זה ונציגינו יפנו אליכם בהקדם האפשרי!

 

עמודים ראשיים

משרות עבודה חמות מחכות לכם עכשיו!

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר: