עבודה בקייפטאון

העיר קייפטאון היא עיר הנמצאת באזור גאוגרפי עוצר נשימה והיא אחת משלשת ערי הבירה של מדינת דרום אפריקה, גבולותיה שוכנים לחופי האוקיינוס האטלנטי מה שהפך אותה במרוץ השנים להיות עיירת הנמל החשובה ביותר של דרום אפריקה ובזכות כך גם לאחת המשגשגות ביותר שבניהן, העיר מונה מעל 3.5 מיליון תושבים וקהילה גדולה מאד של יהודים, בעשור האחרון הפכה העיר ליעד תיירותי אטרקטיבי במיוחד, רוצים לדעת איזה עבודה תוכלו למצוא בקייפטאון? רוצים לדעת למה דווקא שם?

בעמוד זה נביא בפניכם מידע אודות העבודות הנפוצות ביותר לישראלים בעיר קייפטאון, למה לחפש דווקא עבודה בקייפטאון ועוד… מלבד זאת תוכלו גם לקבל מאתנו הצעות עבודה אטרקטיביות בעיר או בכל יעד אחר בדרום אפריקה על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד זה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה לחפש אחר עבודה דווקא בקייפטאון?

  ובכן אם אתם מחפשים אחר שינוי אווירה קיצוני ובו בזמן גם להרוויח מעבודה מתגמלת הרי שקייפטאון היא אחת מהמקומות היותר מומלצים עבורכם, העיר עצמה נחשבת לאחת מהערים היפות ביותר בעולם בזכות מיקומה הגאוגרפי ובזכות הארכיטקטורה והקדמה שלה, העיר נושקת לחופי האוקיינוס ההודי מצד אחד בעוד בצדה השני נוף הרים מרהיב ביופיו, כאשר מעיפים מבט על העיר מלמעלה הצבעים הבולטים הם הירוק של הצומח מסביבה והכחול של היום שעל חופיו היא ממוקמת.

  מלבד זאת העיר עברה בעשרים שנה האחרונות מהפך טוטאלי (מאז משטר האפרטהייד נפל)  והפכה להיות יעד תיירותי פופולארי מאד אשר מושך אליו תיירים מכל רחבי העולם והופך את העיר אפילו ליותר אטרקטיבית מבחינת כלכלית ומבחינת היצע העבודה שהיא מציעה בתחומיה.

  אילו עבודות הן הנפוצות ביותר לישראלים בעיר קייפטאון?

  ובכן מכיוון וקייפטאון כיום היא עיר תיירותית מאד היא מושכת אליה צעירים רבים אשר רוצים לעבוד בתחומי המכירות בקניונים ובמרכזי הקניות אותם פוקדים התיירים הרבים, בעקבות זאת המשרות היותר פופולאריות הן בתחום המכירות אך מכיוון כי בעיר קיימת גם קהילה יהודית גדולה ועמידה אז הרי שעוד כמה אופציות עומדות על הפרק.

  • עבודה בעגלות- כמו שכבר ציינו העיר קייפטאון היא עיר תיירותית מאד אשר בה מרכזי קניות גדולים וקניונים אליהם התיירים נוהרים ומבזבזים שם כספים רבים מתנות, בגדים ומזכרות, זוהי בדיוק הסביבה המתאימה ביותר לעגלות, אותן עגלות ממוקמות במעברים של אותם מרכזי קניות והעובדים שמתמזגים עם הקהל מנסים לעניין את העוברים והשבים במוצרי העגלה בה הם עובדים, כל מכירה תזכה אתכם בבונוס אשר מצטבר למשכורת שמנה בסוף החודש. למידע נוסף אודות עבודה בעגלות לחצו על הקישור
  • עבודה במכירת ציורי שמן- מכירת ציורי שמן מתאימה מאד לערים תיירותיות מכיוון כי רוב התיירים שמגיעים רוצים לחזור למדינתם עם מזכרת יפה ומה יותר מתאים ויפה מציור שמן המתעד את נופיה הקסומים של העיר.
  • עבודה כאופר- הקהילה היהודית האמידה והמשגשגת בקייפטאון יוצרת הזדמנות לצעירים רבים לעבוד כאופר בבית משפחה יהודית שכזו ולדאוג למשק הבית והילדים בזמן שההורים עסוקים בניהול עסקיהם.

  רוצים לקלבל מידע על עבודות ביעדים אחרים בחו”ל? מלאו פרטים וצוות אתר גלובאלי יחזור אליכם עם הצעות ומידע על היעדים בהם אנו יכולים למצוא עבורכם עבודה בעולם.

   

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעת עבודה בקייפטאון!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: