עבודה באפריקה

בשנים האחרונות ישראלים רבים אשר מחפשים אחר עבודה בחו”ל מגלים את יבשת אפריקה המתפתחת כמקום פוטנציאלי להרוויח סכומי כסף גדולים, מכיוון ואפריקה נמצאת בשנים אלו בתנופת פיתוח גדולה (בעיקר מדינות כמו קניה, אתיופיה, דרום אפריקה וטנזניה) מועסקות בה חברות זרות רבות בכדי לבצע את העבודות וחברות אלו (שלא מעט מהן ישראליות) שוכרות את שירותיהם של בעלי מקצוע שונים לביצוע העבודות, כמו כן מצב זה ייצר אוכלוסיות גדולות של זרים בכל מדינה ומדינה באפריקה ובעקבות כך נפתחו במיוחד עבורם מרכזי קניות גדולים ומפוארים, שכונות חדשות ומפותחות ומשרות נוספות גם עבור כאלו שאין ברשותם מקצוע מסוים.

בעמוד זה נסקור בפניכם מידע חשוב על עבודה באפריקה כגון: למה דווקא עבודה באפריקה, מהן העבודות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים באפריקה, מהן הארצות הפופולאריות ביותר לעבוד בהן, מהם הסיכונים לעבוד ביבשת זו ועוד… כמו כן על ידי מילוי פרטיכם בעמוד זה תוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה מעניינת בנוסף לייעוץ והכוונה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה באפריקה?

  ובכן ראשית עבודה בסביבה מתפתחת כגון אפריקה טומנת בחובה הזדמנויות רבות להתברג במקומות הנכונים ובעלי הפוטנציאל הגבוהים ביותר בטרם אחרים שמו עליהם עין וזאת בזכות היותכם שם כשכל תהליך הפיתוח עוד בחיתוליו, כמו כן מכיוון והאזור פיתוח כל כך רציני יש ביקוש גדול לעובדים ומציאת העבודה היא לא עניין מסובך.

  מלבד זאת אפריקה היא מקום מדהים לחיות בו וחוויה שלא כל אחד זוכה לה, חיי הטבע באפריקה והנופים הקסומים נמצאים כמעט על מסך הטלוויזיה של כל אחד ואחת מאתנו אם זה בסרטי טבע מרהיבים או בסרטי הרפתקאות הוליוודיים ואתם תזכו לחוות זאת בחיי היום יום שלכם.

  מהן העבודות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים באפריקה?

  ובכן כאמור אפריקה היא אזור מתפתח אליו זורמים בשנים האחרונות תושבים זרים רבים מכל קצוות העולם ולכן עבודות באפריקה יכולות להיות מגוונות כאשר הצורך הראשוני והגדול ביותר יהיה לעובדים מקצועיים בתחום הבנייה והתשתיות כגון: מהנדסים, חשמלאים, מפקחי בנייה, הנדסאי בנייה, מפעילי ציוד כבד לסוגיו ועוד… אך לא רק בעלי מקצוע יכולים למצוא עבודה באפריקה אלא גם צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ללא כל מקצוע או ניסיון בתחום כזה או אחר.

  המשרות הפופולאריות באפריקה עבור ישראלים שזה עתה השתחררו מהצבא:ובכן המשרה הפופולארית ביותר עבור יוצאי יחידות קרביות היא למעשה עבודת האבטחה על בכירי החברות שנמצאים באזור, על משפחות ישראליות, על מוסדות יהודיים, על מרכזי הקניות ועל אתרי העבודה של החברות שנמצאות שם מחשש לחטיפות תמורת כופר, כמו כן משרות נוספות הן מכירה בעגלות במרכזי הקניות הרבים והחדישים, עבודה כאופר לילדים של משפחות העובדים הבכירים בחברות אלו ועוד… רוצים מידע נוסף וגם הצעת עבודה מעניינת באפריקה בהתאם לכישוריכם? מלאו פרטים כאן בעמוד ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי!

  המדינות בעלות ביקוש העבודה הגדול ביותר באפריקה:

  • דרום אפריקה – למידע נוסף אודות העבודה במדינה זו כנסו לעמוד עבודה בדרום אפריקה!
  • אתיופיה
  • קניה
  • טנזניה

  הסיכונים הכרוכים בעבודה ביבשת אפריקה

  ובכן נכון להיום רוב מדינות אפריקה עדיין נחשבות לעולם שלישי כאשר האוכלוסייה שם ברובה ענייה וחייה בתנאים מחפירים ולכן הסכנות שטמונות בעבודה זו רבות כאשר המסוכנות שבהן: מחלות שונות שעלולות להופיע אצלכם כתוצאה ממגע עם אוכלוסייה מודבקת, הפצה כווירוס או על ידי יתושים וגם זיהום אשר עלול להופיע מאוכל ושתייה לא ראויים, אלו הן המחלות הנפוצות באפריקה כגון: צהבת, דלקת קרום המוח, מלריה וצרעת. למידע אודות החיסונים שיש לבצע לפני הנסיעה לאפריקה כנסו לעמוד זה של משרד הבריאות!

  כמו כן קיימת סכנת החטיפה למטרות כופר כפי שנעשה רבות בעבר, כנופיות שונות חוטפות עובדים מערביים בכדי לדרוש אחר כך ממעסיקיהם כופר עבור שחרורם.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה באפריקה!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: