עבודה בפריז

פריז היא בירתה של צרפת אך נחשבת גם לבירת הרומנטיקה של העולם, העיר עצמה אפופה אווירה רומנטית וציורית המושכת תיירים מכל רחבי העולם לעיר בכדי לחוות את הרומנטיקה על בשרם ולבקר במבנים וביעדים מפורסמים כגון: מגדל אייפל, שער הניצחון, שאן זה ליזה ועוד… אם אתם מחפשים אחר עבודה בצרפת אז העיר הראשונה שכדי לכם להתחיל ולחפש בה היא כמובן העיר פריז.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות מציאת עבודה בפריז כגון: למה מכל ערי אירופה דווקא פריז, מהן העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים בעיר ועוד… מלבד זאת אם אתם רוצים לקדם עניינים ולקבל מאתנו הצעת עבודה בפריז או בכל יעד אחר בצרפת ובעולם בכלל אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ונציג מטעמנו כבר יצור עמכם קשר בהקדם בכדי לנסות ולהתאים לכם עבודה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה בפריז?

  ובכן אם אתם מחפשים אחר עבודה באירופה כנראה שבא לכם לחוות את האווירה הרומנטית והציורית שמתלווה למחשבה על אירופה הקלאסית, העיר פריז היא בדיוק ההגדרה המושלמת לכך, היא אותה עיר שאם תעצמו את העיניים שלכם ותדמיינו עיר אירופאית ורומנטית תדמיינו אותה והיא בזכות כך גם נחשבת לבירת הרומנטיקה העולמית בה סיפורי אהבה וסרטים רבים נכתבו וצולמו, מלבד כך פריז היא עיר תיירותית מאד, כל כך תיירותית שהיא אחת מהחזקות והמובילות באירופה כולה, מצב זה מחזק את כלכלת העיר ומעיד על היצע גדול ורחב של עבודות (בעיקר בתחום המכירות) שניתן למצוא בה כאזרחים ישראלים.

  מהן המשרות הנפוצות ביותר עבור ישראלים בעיר?

  ובכן בפריז ובצרפת בכלל אחוז היהודים והישראלים שגרים ועובדים בה הולך ומתמעט עם השנים, אחוז המהגרים המוסלמים והשנאה ההולכת וגוברת שלהם כלפי יהודים ואזרחים ישראלים בפרט גורמת לרבים לעזוב את המדינה ולהגר לישראל או למקום אחר באירופה, אך על כל זאת עדיין הקהילה היהודית בעיר גדולה ומשגשגת ורבים היהודים שממשיכים להתגורר שם ומחזיקים בעסקים שונים ומגוונים, מצב זה יותר הזדמנות טובה לישראלים אחר עבודה בחו”ל .

  העבודות הנפוצות ביותר עבור הישראלים בעיר הן:

  • עבודה בעגלות- כמו בערים מובילות אחרות בעולם גם בפריז העבודה בעגלות היא אחת הנפוצות ביותר שהישראלים עוסקים בהן, מרכזים מסחריים גדולים וקניונים הם המקום האולטימטיבי לסוג זה של עבודה ובפריז לא חסרים כאלו.
  • עבודה כאופר- מכיוון ובפריז קהילה יהודית גדולה ומשגשגת ניתן למצוא עבודה כאופר אצל אחת המשפחות האמידות שצריכות עזרה בניהול משק הבית ושמירה על הילדים.
  • עבודה בעסק מקומי של יהודים- לקהילה היהודית עסקים רבים בפריז והם מרבים להעסיק ישראלים המחפשים אחר פרנסה בעיר.
  • עבודה במכירת ציורי שמן- פריז היא עיר ציורית ותיירותית, הרבה מהתיירים שמגיעים אליה רוצים לחזור הביתה עם מזכרת שתמחיש יותר מכל את העיר ומה טוב יותר מאשר ציור שמן.

  שגרירות ישראל בפריז: http://embassies.gov.il/paris/Pages/default.aspx

   

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה בפריז!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: