עבודה במדריד

העיר מדריד היא בירתה של ספרד ואחת הערים היפות, המיוחדות והתיירותיות באירופה, העיר עצמה מכילה 3.2 מיליון תושבים ומחזיקה בתואר העיר הגדולה ביותר בספרד, העובדה כי היא בירתה של ספרד, יופייה המשגע והעובדה כי היא ביתם של שתי קבוצות כדורגל אטרקטיביות מאד (ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד ) הופכות את העיר לאחת הערים היותר תיירותיות באירופה ובזכות כך למקור הכנסה אדיר שהופך את כלכלת העיר לחזקה ויציבה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות מציאת עבודה במדריד כגון: למה דווקא במדריד ולא בערים אחרות בספרד, מהן המשרות הנפוצות ביותר בהן הישראלים מוצאים עצמם עובדים בעיר ועוד… מלבד זאת תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת עבודה אטרקטיבית במיוחד בעיר או ביעד אחר בספרד על ידי כך שתשאירו את פרטיכם האישיים באחת מהתיבות כאן בעמוד.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא מדריד מכל הערים בספרד

  ובכן העיר מדריד היא קודם כל בירתה של ספרד ומטבע הדברים כמו כל עיר בירה אחרת בעולם היא החזקה מבין כל שאר הערים מבחינה כלכלית ובחינת התשתית של העיר אשר מספקת איכות חיים גבוה ומתקדמת, מלבד כל זאת ספרד היא עיר תיירותית מופלאה וקסומה אשר מושכת אליה המון תיירים מכל רחבי העולם ובהתאם לכך היצע העבודה בתחומים נפוצים כמו מכירות בעגלות וציורי שמן הופכים לפוטנציאל גבוה במיוחד עבורכם להרוויח סכומי כסף דמיוניים.

  למעשה מספר הישראלים המחפשים עבודה במדריד הוא גדול פי כמה מכל עיר אחרת בספרד (מלבד ברצלונה אשר די קרובה למדריד בכמות הישראלים שעובדים בה) וזאת בעקבות כל היתרונות והמעלות שציינו קודם לכן.

  העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים במדריד

  ובכן בדומה למדינות וערים אחרות באירופה גם במדריד רוב הישראלים אשר עובדים בעיר הם צעירים בשנות ה-20 לחייהם אשר חיפשו אחר הצבא עבודה בחו”ל שתאפשר להם להרוויח סכומי כסף גדולים לצד הנאה ושיגרה שונה מזו שחוו במשך שירותם הצבאי.

  • עבודה בעגלות- עבודה בעגלות היא אחת המשרות הכי נפוצות שבהן עוסקים הישראלים בחו”ל, במדריד עבודה זו מקבלת חיזוק משמעותי מכיוון כי בעיר קיימים מרכזי קניות רבים אשר במשך היום מלאים בתיירים שכל רצונם הוא לעשות מסע קניות מהנה וארוך, אותם תיירים הם טרף קל למוכרי העגלות אשר אורבים להם במעברים של מרכז הקניות ומוכרים להם את מוצריהם ללא כל קושי.
  • עבודה כאופר- במדריד קיימות לא מעט משפחות יהודיות מבוססות ועמידות אשר צריכות סיוע באחזקת משק הבית ושמירה על הילדים בזמן שההורים עסוקים בפיתוח הקריירה או עסקיהם המשפחתיים, כאופר תצטרכו להפגין גישה טובה, אחראית וסובלנית לילדים.
  • עבודה באבטחת מוסדות יהודיים- במדריד מספר מוסדות יהודיים אשר מהווים מטרה לכל גורם עוין החושק לפגוע בישראלים או יהודים ולכן מקומות אלו מעסיקים מאבטחים בשעות הפעילות בכדי לשמור על הקהילה, המועמדים הכי מתאימים לעבודה זו הם חיילים שזה עתה השתחררו משירות ביחידה מבצעית.
  • עבודה במכירת ציורי שמן- אחת העבודות הכי משתלמות ונפוצות במדריד היא מכירת ציורי השמן ברחובות או בשווקים היפיפיים של מדריד.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה במדריד!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: