עבודה באירלנד

ישראלים רבים מחפשים בשלב כזה או אחר בחייהם עבודה בחו”ל כשאחד היעדים המועדפים היא יבשת אירופה, בין כל המדינות השוכנות ביבשת זו תופתעו לגלות כי רבים דווקא מחפשים ספציפית אחר עבודה באירלנד וזאת מכיוון כי היא מתאימה גם לצעירים שזה עתה סיימו צבא ומחפשים סוג עבודה אשר לא מצריכה כל מקצוע, תעודת הסמכה או ידע בתחום כלשהו וגם עבור אלו שמחפשים עבודה בתחום הטכנולוגיה (גוגל וחברות גדולות מאד בתחום ביססו את המרכזים שלהם באירלנד מטעמים כלכליים).

אם גם אתם מחפשים אחר עבודה באירופה מומלץ בחום לשקול את אירלנד כאופציה רלוונטית, בעמוד זה תמצאו את כל המידע על עבודה באירלנד שיעזור לכם לקבל את ההחלטה כגון: למה דווקא עבודה באירלנד, מהן המשרות החמות ביותר במדינה עבור הישראלים ועוד… בנוסף לכך תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת עבודה באירלנד בהתאם לכישוריכם וגילכם וזאת על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה באירלנד?

  ובכן עבודה באירלנד כאמור מתאימה גם לצעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ורוצים לשנות קצת את האווירה יחד עם שילוב של עבודה מתגמלת במיוחד וגם עבור אנשים להם כבר יש מקצוע (לרוב בתחום הטכנולוגיה והפיתוח) ורוצים להשתלב בחברות הגדולות ביותר בתחום, כמו כן אירלנד היא מדינה בעלת נופים ירוקים ומרהיבים, יש בה תרבות מסקרנת והיסטוריה מרתקת, מזג האוויר הקר הוא חלק בלתי נפרד ממנה ועבור רבים זה גורם המשיכה הגדול ביותר.

  מהן המשרות החמות ביותר עבור ישראלים באירלנד?

  ובכן כמו שכבר הבנתם משרות העבודה באירלנד מתחלקות לרוב לשני קטגוריות אשר הראשונה והגדולה מבין שניהן היא המשרות המיועדות לצעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ובאו להרוויח כסף בעבודות אשר לא מצריכות תעודת הסמכה וניסיון והשנייה היא בעלי מקצוע מעולם התוכנה אשר מחפשים עבודה בחברות הענק שעובדות באירלנד.

  העבודות הנפוצות ביותר לישראלים צעירים ללא כל הסמכה או מקצוע- ובכן רוב העבודות המיועדות עבור קהל זה יהיו: מכירת ציורי שמן בעירות הקטנות של אירלנד, מכירות בעגלות במרכזי הקניות הגדולים בדבלין (לרוב מוצרי קוסמטיקה ומוצרי ים המלח), עבודה כאופר למשפחות אמידות, עבודה באבטחה ועבודה בהובלות.

  העבודות הנפוצות ביותר עבור ישראלים בתחום הטכנולוגיה- חברות גדולות ורבות מתחום הטכנולוגיה כגון גוגל ביססו את מרכזם באירלנד מטעמי נוחות וכלכלה ולכן ניתן למצוא במדינה מגוון עבודות בתחום הטכנולוגי כגון: מתכנתים, אנשי QA, מומחי קידום ממומן, אנליסטים ועוד…

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה באירלנד!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: