עבודה ברומא

עבודה ברומא נחשבת בעיני ישראלים רבים כחלום חייהם, עיר הבירה של איטליה היא אחת הערים הכי רומנטיות, ציוריות, תוססות ואלגנטיות שקיימות באירופה ובעולם בכלל, השילוב של החדשנות לצד עתיקות מימי האימפריה הרומאית יוצרים בעיר תחושה בלתי ניתנת להסבר, כמו כן רומא היא גם אחת הערים התיירותיות ביותר בעולם ובזכות כך נחשבת לעיר החזקה ביותר מבחינה כלכלית באיטליה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות מציאת עבודה ברומא כגון: למה דווקא רומא מכל ערי אירופה, מהן המשרות החמות ביותר עבור ישראלים ברומא ועוד… כמו כן יש באפשרותנו להציע לכם עבודה בעיר וזאת על ידי מילוי פרטיכם באחת מהתיבות המיועדת לכך בעמוד זה.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא רומא מכל ערי אירופה?

  ובכן אם אתם מחפשים אחר עבודה באירופה שתהווה עבורכם מלבד הפוטנציאל הרווחי גם חוויה רומנטית, ציורית ומהנה אז רומא היא בהחלט אחת המועמדות המובילות באירופה, העיר רומא היא ההתגלמות הציורית של כל פנטזיה אירופאית, היא בדיוק אותה תמונה שאנו מקבלים כאשר אנו עוצמים את עינינו ומדמיינים את אירופה, העיר בנויה על חורבות האימפריה הרומאית ומבנים רבים כגון הקולוסאום מוסיפים המון צבע ועניין, העיר רומא ידועה גם בסגנון הלבוש האלגנטי של תושביה אשר גורמים לעיר שיק מיוחד ומגניב המושך אליו את חובבי האופנה מכל העולם.

  כמו כן מקומות הבילוי, המסעדות ובתי הקפה הם ייחודיים ומתאימים לאופי הרומנטי והאלגנטי של העיר מה שעושה את תחושת האווירה הציורית חזקה יותר, אך מעבר לכל זאת מה שהופך את רומא לעיר המושלמת לעבודה הוא היצע הגדול של משרות שניתן למצוא בעיר וזאת בעיקר בזכות ענף התיירות המשגשג.

  מהן המשרות הנפוצות ביותר שישראלים עוסקים בהן ברומא?

  ובכן רוב המשרות הנפוצות ביותר לישראלים ברחבי רומא הן עבודות המתאימות יותר לצעירים וזאת מכיוון כי מרב הישראלים שעובדים שם הם חבר’ה צעירים שכל אשר רצו זה למצוא עבודה בחו”ל שתהיה בעלת פוטנציאל רווחי גבוה בשילוב עם חיי לילה סוערים ואווירה שונה מזו של הארץ, אך לרומא יש מגוון רחב של עבודות נוספות להציע גם אם הם אינם מפורטות כאן.

  • עבודה בעגלות- ברומא קיימים אין ספור מרכזי קניות הומי אדם אשר מהווים פוטנציאל גבוה לבעלי העגלות ולכן כמעט בכל מרכז שכזה תוכלו למצוא ישראלים המוכרים את מוצרי הטיפוח (בד”כ זה מה שמוכרים בעגלות) לעוברים ושבים.
  • עבודה כאופר- ברומא מספר רב של משפחות יהודיות אשר חיות ומתפרנסות בעיר, חלק מהמשפחות הללו עמידות ומנהלות עסקים רבים ברחבי העיר ובכדי לנהל גם את חיי המשפחה והבית בצורה טובה הם יצטרכו להיעזר באופר לעבודות הבית והטיפול בילדים.
  • עבודה בחנויות האופנה (בעיקר של יהודים)- ברומא כמו שכבר ציינו קודם לכן ענף האופנה הוא תחום חזק מאד ובעקבות כך קיימות אין ספור חנויות מותגים ולבוש מעצבים בעיר, אחת העבודות הנפוצות לישראלים היא עבודה בחנויות אלו ובעיקר אצל חנויות שבבעלות יהודים.
  • עבודה באבטחת מוסדות יהודיים- ברומא מספר מוסדות יהודיים וכמו שאר אירופה מוסדות אלו מהווים מטרה ברורה לגורמים עוינים לישראל ולכן יש במקום אבטחה אשר מכילה בדרך כלל צעירים שסיימו מסלול קרבי בצבא.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה ברומא!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: