עבודה במלבורן

מלבורן היא אחת הערים שהכי מזוהה עם הקהילה היהודית באוסטרליה ובעקבות כך רבים הם הישראלים שמחפשים אחר עבודה באוסטרליה ומוצאים עצמם בסוף במלבורן, העיר עצמה היא השנייה בגודלה מבין ערי אוסטרליה, כמו כן היא נחשבת לאחת החזקות מבחינה כלכלית, המתקדמות והמובילות במדינה ולכן מטבע הדברים גם קיים ביקוש גדול לעובדים בתחומים רבים ומגוונים, מצב אשר מושך אזרחים זרים רבים מכל העולם לחפש אחר עבודה במלבורן.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות עבודה במלבורן כגון: למה דווקא מלבורן מבין כל הערים באוסטרליה, מהן המשרות החמות ביותר בעיר עבור הישראלים, מידע אודות אשרת העבודה באוסטרליה, מידע חיוני על העיר ועוד…. בנוסף לכך תוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה מעניינת במלבורן או בכל מקום אחר באוסטרליה על ידי השארת פרטיכם בעמוד זה.

למה דווקא עבודה במלבורן?

ובכן כמו שכבר אמרנו קודם לכן מלבורן היא העיר השנייה בגודלה במדינה (אחרי סידני) ואחת החזקות מבחינה כלכלית כך שהיא יעד אטרקטיבי לחיפוש עבודה, מלבד כך הקהילה היהודית הגדולה שנמצאת במלבורן יכולה להיות משענת נוחה עבור כל ישראלי המגיע לחפש עבודה בעיר, ליהודים בעיר יש מספר לא מועט של עסקים אליהם הם לא פעם מגייסים עובדים ישראליים, מלבד כך בתי הכנסת והמוסדות היהודיים לרוב מסייעים ומעניקים תמיכה שיהיה קשה לקבל בערים בהן קהילה יהודית קטנה יותר.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  מהן המשרות הפופולאריות ביותר לישראלים במלבורן?

  ובכן מכיוון ורוב הישראלים אשר מחפשים עבודה במלבורן הם צעירים שזה עתה השתחררו וכל רצונם הוא למצוא עבודה בחו”ל בכדי לשנות אווירה ולעשות כסף ללא כל תעודת הסמכה, מקצוע או ניסיון אז הרי שהעבודות יהיו בהתאם והן: עבודה כאופר אצל אחת מהמשפחות היהודיות והאמידות במלבורן, עבודה בחברת הובלות מקומית, עבודה במכירת ציורי שמן מדלת לדלת, עבודה באבטחה על מוסדות יהודיים, עבודה בעגלות במרכזי הקניות הגדולים של העיר וכ”ו…..

  כמו כן מכיוון ואוסטרליה מעודדת הגירה של אזרחים זרים (בעיקר ישראלים) המתמחים במקצועות דרושים במדינה אז סביר מאד להניח כי אם אתם מוסמכים לאחד ממקצועות אלו תוכלו למצוא עבודה במלבורן ללא כל בעיה ואפילו בתמיכת הממשלה המקומית.

  מידע חיוני אודות המוסדות היהודיים במלבורן

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מלבורן מכילה קהילה יהודית גדולה במיוחד ובמידה וחשוב לכם לאכול כשר, להתפלל ולשמור על סביבה דוברת עברית, לא יהיה קשה לכם למצוא זאת במלבורן, לפניכם מספר כתובות של מוסדות יהודיים:

  • בית חב”ד מלבורן- כמו בערים רבות ברחבי אוסטרליה ובעולם בכלל בית חב”ד  מלבורן נמצא שם עבור הישראלים שמחפשים אחר ארוחת חג או שבת, ארוחה כשרה באמצע השבוע, תפילות או סתם לדבר קצת בעברית, כתובתו של בית חב”ד מלבורן היא: Carlisle St 338
  • מסעדות כשרות במלבורן-
  1. Benny’s Burgers 10 Glen Eira Avenue, Caulfield
  2. My Flame67a Kooyong Road, North Caulfield

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה במלבורן!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: