עבודה בגולד קוסט

גולד קוסט היא עיירת חוף תיירותית מאד השוכנת במדינת קווינסלנד בצפון מזרח יבשת אוסטרליה, העיר ידועה בעיקר בזכות חופיה הקסומים והאטרקציות שהיא מציעה בתחומיה כגון: גלישה, ספורט מוטורי רחב ומגוון, שיט באזורים בהם ניתן לצפות בכרישים ועוד… העיר מכילה קצת יותר מחצי מיליון תושבים והיא אחת הערים התיירותיות ביותר באוסטרליה מה שהופך אותה כמובן למקום בו יש היצע גדול למקומות עבודה ובאמת הרבה מאד מהישראלים באוסטרליה מצאו עבודה בגולד קוסט.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות המשרות הנפוצות ביותר לישראלים בגולד קוסט, למה כדאי דווקא לבחור בעיר זו מכל הערים באוסטרליה ועוד… מלבד זאת תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת עבודה בגולד קוסט או בכל מקום אחר באוסטרליה וזאת על ידי השארת פרטיכם כאן באתר.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  למה דווקא עבודה בגולד קוסט?

  ובכן גולד קוסט היא עיר קיט אשר מושכת אליה תיירים רבים בכל שנה שבזכותם תוכלו למצוא עבודה טובה (לרוב בתחום העגלות ומכירת ציורי השמן) ולהרוויח סכומי כסף שאתם אפילו לא יכולים כעט לחלום עליהם בארץ, מלבד זאת יופייה של העיר השוכנת על חופים קסומים תגרום לכם להתאהב בה ולקום כל בוקר עם אושר פנימי עמוק וחזק. כמו כן מכיוון וזאת עיר נופש מספר מקומות הבילוי הוא גדול והלילות של העיר סוערים ותוססים כך שאם אתם צעירים בשנות ה-20 לחייכם ורוצים למצוא עבודה בחו”ל שתכניס לכיסכם סכומי כסף רבים לצד בילויים סוערים והנאה בלתי פוסקת.

  מיותר לציין שבמידה ואתם גולשים עבודה בגולד קוסט תתאים לכם כמו כפפה ליד, חופי העיר מושכים אליהם גולשים צעירים מכל רחבי העולם וככה תוכלו לשלב עבודה עם האהבה שלכם לגלים וים.

  משרות עבודה נפוצות בגולד קוסט

  כמו בערים אחרות ברחבי אוסטרליה העבודות הנפוצות ביותר בעיר הם עבודות המשויכות בדרך כלל לצעירים בשנות ה- 20 לחייהם שמחפשים אחר עבודה באוסטרליה כדי לשלב עשיית כסף עם אופציה להנאה ובילויים ואלו הן העבודות הנפוצות ביותר בעיר עבור הישראלים:

  • עבודה בעגלות- מכיוון והעיר היא קודם כל מרכז תיירותי עצום שמתפרנס בעיקר מהתיירים שמגיעים מכל רחבי העולם, קיימים בה לא מעט מרכזי קניות גדולים וקניונים שמציעים חווית קניות מהנאה, בדיוק מקומות כאלו מתאימים לעגלות אשר ממוקמות במעברים הומי האדם של מרכזי הקניות ומציעים את מוצריהם, עבודה זו מתבססת בעיקר על תגמולים ממכירות ולכן ככל שתצליחו למכור יותר ככה משכורתכם בסוף החודש תהיה גדולה יותר.
  • עבודה במכירת ציורי שמן- מכירת ציורי השמן היא בעיקר לתיירים שמגיעים ורוצים לחזור הביתה עם מזכרת כלשהיא מהעיר, מכירת הציורים תתבצע בדרך כלל בדוכנים מאולתרים במרכזי הקניות או ברחובות מרכזיים שבהם עוברים תיירים רבים.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים להצעת עבודה בגולד קוסט!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: