מכירת ציורי שמן בקנדה

השתחררתם לא מזמן מהצבא? אתם צעירים שמחפשים אחר עבודה בחו”ל שתהיה קלה להשגה ובעלת רווחים גבוהים? מחפשים לממן את הלימודים ובו בזמן לשנות אווירה מזו של ישראל? מכירת ציורי שמן בקנדה היא אופציה אשר אתם צריכים לשקול בכובד ראש, זוהי עבודה בעלת אופציה לרווחים גדולים, היא קלה להשגה ( רוב המעבידים יהיו ישראלים המתגוררים בקנדה ) והיא מתבצעת באחת המדינות היפות והמיוחדות בעולם, קנדה.

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

מהי בכלל עבודה זו ולמה לבחור דווקא בה?

מכירת ציורי שמן היא עבודה נפוצה מאד ברחבי העולם כולו, שיטת הביצוע היא בדרך מכירה מדלת לדלת בה המוכר מקבל בתחילת יום העבודה מפה ועליה מסומן שטח שעליו לכסות ( שכונות מגורים, רחובות עם משרדים ) ומספר רב של ציורי שמן מיוחדים ויפים, העובד אמור לעבור מדלת לדלת ולהציע לשוכני הבית או המשרד את הציורים שברשותו למכירה, על כל מכירה ומכירה שתבצעו תקבלו עמלה אשר תצטבר למשכורת סוף החודש שלכם.

שיטה נוספת לביצוע מכירת ציורי השמן היא באמצעות דוכן הממוקם בגנים ציבוריים, מרכזי קניות גדולים או אפילו רחובות מרכזיים שבהם עוברים המון אנשים.

אז למה דווקא מכירת ציורי שמן בקנדה?

ובכן הקנדים כמו האמריקאים נחשבים לצרכנים איכותיים ובזבזנים לא קטנים, כל מה שאתם צריכים זה מעט יכולת שכנוע ותצליחו למכור ציורים אפילו לאנשים שלא צריכים בכלל ציור שמן, מלבד זאת קנדה היא מדינה גדולה ומפותחת בה הישראלים מתקבלים בצורה טובה יותר מכל מקום אחר בעולם, הממשלה הקנדית היא פרו ישראלית וקיים הסיכוי כי תתקלו בפחות מכשולים בדרך למציאת עבודה בקנדה.

עבור האנשים שרוצים לשבור את שגרת חיי הארץ ולחוות קצת תרבות ונופים אחרים, קנדה היא המקום המושלם לכך, המדינה משלבת בתוכה ערים מפותחת ומתקדמות לצד נופי טבע מרשימים וייחודיים, כמו כן החוויה התרבותית בקנדה היא ההפך המושלם מאשר זאת בארץ.

יוקר המחייה בקנדה הוא יתרון נוסף אשר תורם להחלטה לבחור דווקא בה ולא במדינות אחרות וזאת מכיוון כי ביחס למשכורות הממוצעות בשוק הקנדי יוקר המחייה נחשב לזול ולאיכותי יותר, בזכות כך תוכלו לעבוד ולהרוויח משכרת שתאפשר לכם לחיות בכבוד ובו בזמן לחסוך כסף רב איתו תחזרו הביתה בכדי להתחיל את החיים כאן ברגל ימין.

רוצים לעבוד במכירת ציורי שמן בקנדה?

מעוניינים לשמוע מידע מפורט יותר על החברות המעסיקות, על התנאים הצפויים, על המיקום שבו תעבדו בקנדה וכמובן הצעת עבודה אטרקטיבית? מלאו את פרטיכם בתיבה הממוקמת תחת שורות אלו ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בכדי להשיב לכם על כל השאלות וגם בכדי להציע לכם עבודה אטרקטיבית.

עמודים ראשיים

מלאו פרטים להצעת עבודה בקנדה!

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר: