מכירת ציורי שמן בניו זילנד

ניו זילנד היא מדינה מרהיבה ביופייה, הנופים הקסומים והתרבות המיוחדת מושכים אליה תרמילאים ישראלים רבים שרוצים לסקור כל פינה במדינה היפה זאת, אך ניו זילנד היא לא רק מדינה לטייל בה, מכירת ציורי שמן בניו זילנד היא עבודה שישראלים רבים מצאו עצמם עובדים בה בין אם זה במהלך הטיול בכדי להשיג עוד כסף ובכך להצליח לשהות זמן רב יותר במדינה או בין אם זה להגיע ישר מהארץ במטרה לעבוד.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות מכירה של ציורי שמן בניו זילנד כגון: מהי עבודה זו בכלל, למה דווקא ניו זילנד, מי מתאים לעבוד בעבודה זו, כיצד מתוגמלים בעבודה זו ועוד… מלבד כל זאת תוכלו גם לקבל מאתנו הצעות עבודה אטרקטיביות בניו זילנד, כל שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר לנו את פרטי ההתקשרות עמכם כאן בעמוד ואנו כבר ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

מהי בכלל מכירה של ציורי שמן בניו זילנד?

ובכן באופן כללי מכירת ציורי שמן היא עבודה מאד נפוצה ברחבי העולם וישראלים רבים עוסקים בה במדינות שונות, מכירה זו בדרך כלל מתבצעת בשיטה המוכרת והישנה של מכירה מדלת לדלת, במהלך יום העבודה שלכם יפזר אתכם המעסיק בעיירות וערים שונות ברחבי ניו זילנד כאשר מוגדר לכם אזור ספציפי בו יש לכם מרחב פעולה, כלומר עליכם לעבור בית בית, משרד אחרי משרד באותו אזור  ולהציע את הציורים שברשותכם למכירה, עבור רבים מכם עכשיו שיטה זו נראית קצת מיושנת ולא אפקטיבית אבל אין לכם מושג איזה תוצאות שיטה זו מביאה!

מי מתאים לעבודה שכזו?

ובכן מכיוון ומדובר בדרך כלל על שעות של עמידה על הרגליים והליכה של שכונות ורחובות רבים קודם כל כדאי שיהיה זה אדם שיכול לעמוד בכך, מלבד זאת לא צריך כל קישורי מכירות או אופי מיוחד בכדי לעבוד בעבודה זו, את כישורי המכירות אתם תרכשו במהלך העבודה, רצוי שמי שרוצה לעבוד בעבודה זו ידע אנגלית בסיסית בכדי לתקשר עם הלקוחות. רוב העובדים בעבודה זו הם צעירים ישראלים שהשתחררו מהצבא לא מזמן והחליטו למצוא עבודה בחו”ל שתשתלב להם היטב יחד עם טיול.

למה דווקא ניו זילנד?

ובכן רוב הישראלים שעובדים בניו זילנד הם כאלו שמטיילים במדינה היפיפייה הזו ורק רוצים למצוא מקורות הכנסה נוספים בכדי להמשיך את הטיול, עבודה בניו זילנד היא בפני עצמה סוג של חוויה, התושבים במדינה הם אנשים חביבים ונחמדים וכמו שכבר הזכרנו הנופים שם מרהיבים.

שיטת התגמולים בעבודה זו:

ובכן על כל מכירה יעניק לכם בדרך כלל המעסיק בונוס שיצטרף למשכרת סוף החודש שלכם כתמריץ למכירות גבוהות יותר, במידה ותצליחו למכור ציורים רבים במהלך החודש תגלו כי המשכרת שלכם עלולה להכפיל ואפילו לשלש עצמה.

עמודים ראשיים

משרות עבודה חמות מחכות לכם עכשיו!

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר: