מכירת ציורי שמן בגרמניה

מכירת ציורי שמן היא עבודה פופולארית מאד לצעירים ישראליים שרק סיימו את שירותם הצבאי, בעבודה זו הם מצליחים לחסוך כסף רב בו בזמן שהם נהנים מעבודה במדינה אחרת עם תרבות שונה ושגרה אחרת מזו הם הכירו ב 3 שנים האחרונות, את עבודה זו ניתן למצוא כמעט בכל מדינה איתה יש לנו קשרים דיפלומטיים ועסקיים, מכירת ציורי שמן בגרמניה היא אחת האפשרויות שאתם צריכים לשקול בכובד ראש, הכלכלה הגרמנית היא בין החזקות בעולם והתושבים שם כמו בכל אירופה מעריכים אומנות בצורה יוצאת דופן ולכן הסיכויים שלכם למכור ולהרוויח בגרמניה הם גבוהים מאד.

בעמוד זה תקבלו מידע רב על מכירת ציורי שמן בגרמניה כגון: למה דווקא עבודה בגרמניה, מידע על סוג העבודה וכיצד היא מתבצעת, מידע על התגמולים מעבודה זו ועוד.. כמו כן תוכלו לקבל מאתנו גם הצעת עבודה משתלמת בגרמניה באמצעות השארת פרטי ההתקשרות עמכם כאן באתר גלובאלי.

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

מהי מכירת ציורי השמן ולמה לבחור דווקא בגרמניה מבין כל הארצות?

ובכן מכירת ציורי שמן היא עבודה אשר בדרך כלל תתבצע בשיטת המכירה מדלת לדלת, כלומר המעסיק יחלק אתכם לצוותים המתפרשים על פני שטח עירוני ומכסים שכונות שלמות, במהלך יום העבודה תמצאו עצמכם עוברים מדלת לדלת ומציעים לתושבי הבית או המשרד לרכוש מכם ציורי שמן, אל תעשו את ההשוואה שכל ישראלי עושה למדינתנו הקטנה, פה בארץ שיטה זו בטוח לא הייתה מצליחה להביא תוצאות, הישראלים הם בעלי אופי אחר מהאירופאים והייתם נתקלים בהרבה טריקות דלתות, אבל באירופה המצב שונה לחלוטין…. אתם תתפלאו כמה החדירה הזאת לפרטיות שלהם מביאה תוצאות וכמה ציורי שמן נמכרים שם בחודש באותה שיטה בדיוק.

למה דווקא מכירת ציורי שמן בגרמניה? ובכן כמו שציינו קודם לכן הגרמנים הם שוחרי אומנות מטבעם, תציעו ל-5 גרמנים לרכוש ציורי שמן יפים ואיכותיים ובטוח תצליחו למכור ציור או שניים, מלבד זאת הכלכלה בגרמניה היא בין החזקות באירופה ובעולם בכלל מה שמאפשר לגרמנים לרכוש בקלות יחסית את הציורים מבלי לחשבן יותר מידי לכסף שיוצא מהכיס, חוץ מזה מצב הכלכלה הטוב גם משפיע על העובדים שם וזאת מכיוון כי הם מצליחים לחסוך כסף רב יותר בזכות עלות יוקר המחייה הנמוך יחסית לגובה המשכורות וכמובן ליהנות מחיים ברמה גבוה יותר.

התגמולים מעבודה זו- ובכן מכירת ציורי שמן היא עבודה בה המעביד מפריש בדרך כלל על כל מכירה עמלה כלשהי העוברת אוטומטית למשכורתכם החודשית, עמלה זו באה במטרה להעניק לכם מוטיבציה גבוה למכור כמה שיותר ציורים.

עמודים ראשיים

מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה בגרמניה!

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר: