מכירת ציורי שמן באנגליה

מכירת ציורי שמן באנגליה היא חלומם של צעירים רבים שכן אנגליה היא מדינה אשר מתאימה מאד לאופן העבודה של מכירת ציורי השמן והכסף שבו האנגלים משתמשים הוא הסטרלינג שערכו כפול מזה של הדולר וגם גבוה משמעותית מערכו של היורו, אנגליה היא המדינה אולי המתאימה ביותר למכירת ציורי שמן.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות מכירת ציורי שמן באנגליה כגון: למה דווקא אנגליה, כיצד מתבצעת עבודה זו, מי הם בעלי העסקים אליהם אנו שולחים אתכם ועוד…. מלבד זאת תוכלו גם לקבל הצעת עבודה אטרקטיבית בתחום על ידי השארת פרטיכם בעמוד זה.

למה דווקא מכירת ציורי שמן באנגליה?

ובכן לאנגליה מספר יתרונות על פני ארצות אחרות בתחום מכירת ציורי השמן ומיד נביא אותן בפניכם, ראשית אנגליה היא כאמור מדינה בה מטבע הסחר הוא הלירה סטרלינג שערכו גבוה מאלו של הדולר ושל היורו, יוקר המחייה באנגליה תואם את משכורות הבסיס במדינה ככה שלאחר בזבוזי המחייה עוד יישאר לכם כסף בכיס אותו תוכלו לחסוך.

מלבד זאת אנגליה היא מדינה בה סוג העבודה שעליו אנו מדברים מתאים מאד מכיוון ואת רוב מכירת ציורי השמן תבצעו בשיטת המכירה הישנה והמוכרת של דלת לדלת, אנגליה מתאימה לסוג זה של עבודה מכיוון ויש בה המון עיירות קטנות הנמצאות בסמוך לערים הגדולות מה שמסייע לביצוע העבודה.

כיצד בכלל מתבצעת עבודה זו?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מכירת ציורי שמן בדרך כלל מתבצעת בשיטת המכירה הישנה והמוכרת של מכירה מדלת לדלת, בשיטה זו יעניק לכם בעל העסק מאגר של ציורים אותם תחזיקו במעין תיק גדול ומיוחד ואיתו תעברו בשכונות אליהן תישלחו, בשכונות אלו אתם תעברו מדלת לדלת ותציעו לשוכני הבית את הציורים הנפלאים שברשותכם, נכון זה נשמע קצת מיושן וזה גם אפילו פרימיטיבי אך למעשה זוהי אחת מהשיטות האפקטיביות ביותר למכירה של ציורי שמן והיא גורפת הצלחה גדולה.

מי מתאים לעבודה זו?

ובכן עבודה זו בדרך כלל מתאימה לצעירים שזה עתה השתחררו מצה”ל ומחפשים אחר עבודה בחו”ל שתהיה אטרקטיבית מבחינת פוטנציאל ההכנסה שבה ומבחינת היכולת שלהם ליהנות ולהשתחרר.

מי הם אותם בעלי עסקים אליהם אנו שולחים אתכם?

לרוב יהיה מדובר בלא אחרים מאשר ישראלים או יהודים שעשו את הדרך שאתם עושים כעת ולחפש אחר עבודה באנגליה וכעת הם מנהלים ומתפעלים צוותים שלמים של מוכרי ציורים.

עמודים ראשיים

מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה באנגליה!

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר: