מכירת ציורי שמן באירלנד

אם אתם צעירים אשר זה אתה השתחררו מהצבא ומחפשים אחר עבודה בחו”ל שתשלב יכולת לצבור סכומים יפים של כסף אך יחד עם זאת גם חוויה מרעננת, להכיר תרבויות שונות וליהנות מחיי לילה פוריים אז כדאי לכם לעבוד במכירת ציורי שמן באירלנד, עבודה זו יכולה להכניס לכיסכם סכומים יפים של מזומנים ( במידה ואתם יודעים למכור טוב כמובן ) והיא משאירה לכם את כל שעות הלילה חופשיות לבילויים והנאות.

למה דווקא מכירת ציורי שמן באירלנד?

ובכן מכירת ציורי שמן היא עבודה המתאימה לחבר’ה צעירים ונמרצים, בעבודה זו תעברו מדלת לדלת ותציעו ציורים מרהיבים למכירה, העבודה תכריח אתכם לבוא במגע עם האוכלוסייה, ללמוד מקרוב את הגישה המקומית, את התרבות וכמובן היא עבודה משתלמת מאד במידה ואתם מספיק משכנעים ומצליחים למכור מספר רב של ציורים וזאת מכיוון כי על כל ציור שאתם מוכרים ישנו תגמול כספי המתווסף למשכורת הבסיס שלכם.

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

אז בטח אתם שואלים למה דווקא באירלנד? ובכן אירלנד של השנים האחרונות היא מדינה מתפתחת, התרבות שם מעריכה יצירות אומנות והבנייה ברוב חלקי העיר והפרברים מתאימה מאד עבור מכירות מדלת לדלת מכיוון ואלו בתים קטנים עם חצרות מופרדים אחד מהשני.

מלבד זאת עבודה באירלנד היא סוג של חוויה מהנה מאד לצעירים, התרבות האירית ברובה היא יציאה לפאבים ושתייה מרובה של בירה בכל לילה ולילה, צעירים שזה עתה השתחררו מהצבא ורוצים ליהנות קצת מהחיים ימצאו את עצמם עוברים מפאב לפאב מכירים אנשים חדשים ושותים המון בירה.

רוצים לעבוד במכירת ציורי שמן באירלנד? הרשו לנו לעזור לכם!

רוצים לעבוד במכירת ציורי שמן באירלנד ולא יודעים כיצד יוצרים קשר, משיגים אישורים, או סתם בא לכם לשמוע מידע נוסף ומפורט יותר על סוג עבודה זו ועל התנאים שמציעים לכם שם המעסיקים? השאירו את פרטיכם כאן בעמוד ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי עם מידע והצעות עבודה!

עמודים ראשיים

מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה באירלנד

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר:

שם

גיל

דוא"ל

טלפון

דרכון זר: