מכירת ציורי שמן

אם אתם מחפשים אחר עבודה בחו”ל אשר תהיה רווחית מאד ולא תצריך כל רקע מקצועי, תעודת הסמכה כלשהי או ניסיון קודם אז מכירת ציורי שמן יכולה להיות העבודה המושלמת עבורכם מכיוון והיא רווחית מאד, לא מצריכה כל ניסיון קודם במכירות, לא מצריכה כל תעודה ומתבצעת כבר שנים בהצלחה על ידי ישראלים רבים כמוכם אשר הרוויחו סכומי כסף בלתי נתפסים בטווח זמן קצר יחסית.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע על מכירת ציורי שמן בחו”ל כגון: כיצד מתבצעת עבודה זו העבודה ועבור מי עובדים, כיצד מרוויחים את הכסף, באיזה מדינות עבודה זו הכי רווחית ועוד… בנוסף לכך תוכלו להשאיר את פרטיכם באחת מתיבות צור הקשר בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם עם הצעת עבודה אטרקטיבית בתחום.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  כיצד מתבצעת עבודה זו ועבור מי תעבדו?

  ובכן בעבודה זו לרוב תעבדו בצוות של ישראלים שברשותו יעמוד בעל העסק (שלרוב גם הוא יהיה ישראלי) והוא זה שייתן לכם את הציורים, ידאג לכם להסעות למקומות המכירה ולרוב גם ידאג תמורת סכום סמלי ממשכורתכם לקורת גג תחת ראשיכם.

  העבודה עצמה תתבצע בשתי דרכים שונות כאשר המוצלחת והפופולארית שבניהן היא מכירה מדלת לדלת כאשר הצוותים מתחלקים לאזורים שונים (פרברים שונים בערים הגדולות, עיירות קטנות וכ”ו..) ופשוט עוברים מדלת לדלת ומציעים את מרכולתכם, לא תאמינו איזו היענות קיימת לתחום ובעיקר כאשר במשך הזמן תלמדו כמה טכניקות כמו להציג ציור יפה המיוחד בעת פתיחת הדלת, משפטי פתיחה מוחצים ועוד… הדרך השנייה למכירת ציורי השמן היא פתיחת דוכן במרכזי קניות ורחובות הומי אדם, לרוב שיטה זו מיושמת בעיקר ביפן שם הענות לרכישה בדוכנים כאלון היא עצומה.

  מהם הרווחים מעבודה זו?

  ובכן לרוב הרווחים מעבודה זו יהיו אך ורק מהבונוסים על מכירת הציורים שתצליחו לבצע (חלק מהחברות מציעות שכר בסיס וחלק לא תלוי באזור ובמדינה שתעבדו בה) ולכן חשוב מאד יהיה למכור כמה שיותר ציורים בכל יום, הרווחים מכל מכירה יהיו גבוהים ובמידה ותהיו טובים בעבודה תוכלו להרוויח כל חודש כמה אלפי דולרים, יורו או ליש”ט תלוי כמובן באיזה מדינה אתם עובדים.

  באילו מדינות עבודה זו פופולארית ורווחית?

  ובכן מכירת ציורי שמן היא עבודה מאד פופולארית ורווחית במדינות רבות בחו”ל ההבדלים לרוב יהיו בסוג המטבע וגובה המחיה במדינה הספציפית ככה שיש כאלו שיהיו יותר רווחיות וכאלו שפחות אבל אלו הן המדינות בהן מכירת ציורי שמן עובדת בצורה הטובה ביותר:

  אנגליה, ארה”ב, גרמניה, אירלנד, קנדה, אוסטרליה, דרום אפריקה, ניו זילנד, הולנד, צרפת, ספרד ובנורבגיה.

  רוצים לעבוד במכירת ציורי שמן בחו”ל? מלאו את פרטיכם כאן בעמוד ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי בכדי להציע לכם עובדה באחת מהמדינות השונות בהן עבודה זו מתבצעת!

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת עבודה בתחום!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: