מכירה מדלת לדלת

מכירה מדלת לדלת היא שיטה יעילה במיוחד למכירת מוצרים שונים כגון: ציורי שמן, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי חשמל וכ”ו… תחום זה הוא אחד הפופולארים עבור הישראלים אשר מחפשים אחר עבודה בחו”ל וזאת מכיוון כי ניתן להרוויח בסוג זה של עבודה סכומי כסף גבוהים במיוחד בזמן קצר יחסית.

בעמוד זה נסקור בפניכם את עבודת במכירה מדלת לדלת ונביא בפניכם מידע אותו כדאי לדעת בטרם מחליטים ללכת בדרך זו כגון: מדוע דווקא מכירות מדלת לדלת, מהם המוצרים הנמכרים ביותר בסוג זה של מכירה, אילו ארצות הם המובילות עבור תחום זה ועוד… בנוסף לכךתוכלו לקבל מאתנו הצעת עבודה בתחום על ידי השארת פרטיכם בעמוד זה.

למה דווקא מכירות מדלת לדלת?

עבודת המכירה מדלת לדלת הוכיחה את עצמה במשך שנים כיעילה ביותר, גם בימים אלו כאשר האינטרנט הפך לזירה מרכזית בתחום המכירות שיטה זו לא נפגעה וממשיכה לקצור את הפירות, עבודה זו נחשבת למתגמלת מאד כאשר שכרם של העובדים מורכב משכר בסיס נמוך (תלוי בחברה בה אתם עובדים)+ מענקי מכירה כך שאחוזי מכירה טובים יקפיצו את הרווח שלכם באופן דרמטי.

  שם

  גיל

  דוא"ל

  טלפון

  דרכון זר:

  כיצד בדיוק מתבצעת עבודה זו? –ובכן בעקרון עבודה זו מורכבת מצוותים שונים אשר מחולקים לאזורי עבודה שונים, לכל צוות יש ראש צוות שיחלק את הרחובות הפנימיים של האזור לעובדים על פי יכולותיהם, בתחילת היום לאחר שתחולקו לאזורים שונים תצוידו במוצרים אותם אתם אמורים למכור ותתחילו לעבור ולנקוש על דלתות, בכל פעם שתפתח בפניכם דלת תצטרכו להציג את ה”ספיץ'” שלכם וככל שהוא יהיה טוב ומשכנע יותר ככה תוכלו למכור יותר מוצרים, לרוב במשך הזמן תצברו ניסיון שיסייע לכם למכור טוב יותר. בתום יום העבודה תפגשו עם ראש הצוות, תחזירו לו את המוצרים שלא הצלחתם למכור ואת הכסף של אלו שכן ואז תוכלו גם לדעת כמה כסף עשיתם באותו היום, בסוף החודש תקבלו את משכרת הבסיס בנוסף לבונוסים מהמכירות שלכם.

  מהם המוצרים הפופולאריים ביותר בתחום זה?- המוצרים הפופולאריים והנמכרים ביותר בתחום זה יהיו לרוב מוצרי קוסמטיקה של ים המלח, מוצרי חשמל ביתיים שונים וכמובן המוצר הנפוץ ביותר לסוג עבודה זו ציורי שמן.

  מהן המדינות בהן עבודה זו פופולארית במיוחד?- ובכן סוג עבודה זה מתאים כמעט לכל מדינה אך פופולארי בעיקר ב- ארצות הברית, אירלנד, גרמניה, אנגליה, סקוטלנד, ניו זילנד, אוסטרליה, יפן, הולנד, צרפת, דנמרק, שוודיה, ספרד, פורטוגל, פינלנד.

  עמודים ראשיים

  מלאו פרטים וקבלו הצעת עבודה!

   שם

   גיל

   דוא"ל

   טלפון

   דרכון זר:

    שם

    גיל

    דוא"ל

    טלפון

    דרכון זר: